Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elmúlik a szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcsi333 kérdése:

Ha elmúlik a szerelem és szeretet érzés, akkor vele együtt elmúlik-e a hozzá tartozó fájdalom is?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve járunk együtt, neki volt egy beteljesületlen szerelme előttem. Boldogok vagyunk, nagyon szeretjük egymást, sokszor mondja, hogy én vagyok az igazi, gyerekkorától kezdve engem keresett. Előző szerelmének fájdalma azonban még benne van, rémálmai vannak ezzel kapcsolatban, sokszor, amikor rá gondol még fáj neki, azt mondja. Én eddig elfogadtam és beleéreztem a fájdalmába, nem volt gond. A baj ott kezdődött, amikor ez a bizonyos lány felhívta őt telefonon és nagyon felkavarta. Igaz, azonnnal megkérte, hogy soha többet ne keresse semmilyen módon. Utána még írt egy levelet is a lánynak, hogy ne keresse, hiszen "úgysem tud tőle megszabadulni, míg él, vele lesz, mert annyira megérintette az egész akkoriban. Leírta milyen hatalmas szerelem volt és milyen hatalmas fájdalom lett belőle, de ami volt, az elmúlt, különben is boldog párkapcsolatban él velem. Ezt én így már nem teljesen értem, mert azt hittem, bár fáj még neki, de már lezárta, azonban a fenti eset elbizonytalanított. Nekem végig azt magyarázza, hogy nem a szerelem, hanem a fájdalom lesz vele, és a fájdalom "érintette" akkor meg annyira. Én pedig nem értem, hogy ezt a kettőt ennyire élesen szét lehet-e választani, vagy még mélyen a szívében mégis szereti a lányt, annak ellenére, hogy nekem mást mond. Csak az igazat szeretném tudni, Ti ezt hogy éltétek át?

2013. máj. 13. 14:32
 1/2 Boldogság Bár ***** válasza:
Van az ELSŐ SZERELEM ami lehet nagyon jó emlék és borzasztó kín. Az, hogy a szerelem nagy volt és mindent vivő az a párodban megmaradt, de viszont olyan fájdalmat élt meg ebből a kapcsolatból amit valószínűleg sosem fog felejteni. Szeret téged az biztos. valószínűleg gyengébb jellem vagy lelkisebb volt ezek előtt és azt még abban a lelki állapotban élte meg, de ezek után megváltozott ilyen téren és veled már más kapcsolata van. Ugyanúgy szerethet téged is. Mindenkinek van első szerelme, de nem biztos, hogy Ő az igazi. Mégis végig kíséri. Ez az eset legyengíti, de Te állj mellette és segítsd át hisz veled van szeret! Ha van idősebb és nyíltabb ismerősöd Ők eltudják mondani jobban... Kérdezz az első szerelmükről és az igaz szerelmükről! Nagyon sok mindent megmagyaráznak :) Én pl egyébként is nagyon szeretem hallgatni mások történeteit, de tényleg igaz minél többet élt annál bölcsebb.
2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csajt zavard el old meg. Pasidat meg szeressed :) mi férfiak szeretjük ha szeretnek még ha nem is tudjuk viszonyozni, de olykor megpróbáljuk állatába :)

Nekem is így volt hogy az első nem tom hány szerelem nem jött össze, multkoriban meg random 2 párkapcsolatom is volt, mégis együtt voltam vele mégsem voltam szerelmes egyikbe sem, de szeretettel próbáltam viszonyozni amit tudtam. :) aranyosak voltak de rájöttem hogy nem illünk össze. HA a pasiddal 3 éve együtt vagy, csak tud szeretni, szerelmes lenni beléd.

2013. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!