Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hisztis lenne a barátom, vagy csak túlreagálom, és igaza van?

Figyelt kérdés

Egyre többször veszem észre rajta, hogy hisztis, minden apróságon megsértődik, és nem értem miért jön ez elő rajta egyre többször.

A legelső az volt, hogy nagyon féltékeny volt a volt barátomra(akivel már több,mint egy éve, és nem voltam belé szerelmes, ezt ő is tudja,és hamar kiléptem) letiltatta velem mindenhonnan, egy nagy vita kíséretében, amikor megtudta, hogy mertem válaszolni neki fél év után, hogy miújság velem. Ezt persze el is mondtam nem titkolóztam előtte, de mégis nagy veszekedés lett. Kb egy hónapja minden második nap előtört rajta az az érzés elmondása szerint, hogy nagyon fél attól, hogy mikor kimegy külföldre egy hónapra mi lesz, hogy megint találkozni fogok az exemmel, vagy egy társaságba leszünk,mint mikor együtt voltunk. El is ment két hete külföldre, és minden beszélgetést ridegen kezdett, nem normálisan, mint máskor. Aztán elmondta, hogy azért van, mert fél. Hogy mikor később jövök fel netre beszélgetni azthiszi velük vagyok.

Nem bírtam sokáig, elmondtam neki még egyszer utoljára, hogy a múltat lezártam, nem fogok több olyan hibát elkövetni, és hogy engem csak ő érdekel, nem csinálhat folyton így, mert elfogunk távolodni egymástól. Ezt megértette, és nem volt több ilyen.

Viszont még mindig felhányja, hogy tavaly mikor ismerkedtem vele, alig válaszoltam, mert más dolgom volt...ezzel mindig a volt barátomra célzott.De nem értem miért hányja fel mindig a múltat...


A másik dolog, hogy mivel már ott van külföldön, neten és telón kommunikálunk, viszont megsértődik, ha én nem tudok fent lenni egy reggel vagy este, mert dolgom van. Ő meg dicsekszik vele, hogy egész reggel várta, hátha végzek és feljövök. (Mindig szólok neki, ha nem tudok, családi okok miatt)

Elmentem egy rendezvényre egy este, amiről 12 kor értem haza, és csak azután tudtunk beszélni. Másnap is felhozta idegesen, hogy mikor tudunk már normálisan beszélni, mert ő mindig vár rám. Pedig ez volt az első alkalom, amikor önszántamból mentem el, ráadásul igyekeztem vissza. Bezzeg én nem mondtam semmit, mikor ő ment kiruccanni, és egyáltalán nem tudtunk beszélni, mert hisztis pcsa lennék...

Szerintetek mit tegyek, hogy ez változzon? Kezdem unni, hogy mindig valami baja van.


2013. júl. 14. 15:40
 1/10 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy hosszú lett, nem tudtam rövidebbre fogni. Így is kihagytam elég sok dolgot, amin megsértődik.


Ja és miután mondta, hogy mennyit várta, hogy fentlegyek, és keveset tudtunk beszélni, ezért ki fog menni ő is korábban, nem fog majd ezután bent unatkozni és várni...

2013. júl. 14. 15:44
 2/10 Froncsi ***** válasza:

A barátod idióta.

A helyedben otthagytam volna a francba, ez már nem normális féltékenység.

Magyarázzad el neki a helyzetet, de ezen csak ő tud változtatni. Ha nem tudja kontrollálni a hisztijeit, akkor esélytelen, hogy a kapcsolatotok túléli ezt az évet.

2013. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert egy féltékeny önző barom :D beszéld meg vele hogy változzon meg mert hosszú távon nem jó ha ilyen barátod van !
2013. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pasid egy gyökér, jobbat érdemelsz.
2013. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe vagy 2 napra magára hagynám, de előtte elmondanám neki, hogy szokja meg azt, hogy nem mindig leszel ott neki. Nem biztos, hogy TE leszel a felesége hanem más.(habár kitudja) Egy kapcsolat a bizalomra épül...ha akartad volna már rég megcsaltad volna. megcsalni lehet úgy is, hogy mindig időben jelentkezel skypen vagy telefonon stbstb... MOnd neki hogy logikátlan a felfogása, és ne legyen gyerekes... van saját életed, családod (ahol persze mindig akadnak gondok) de azért vagy vele együtt, hogy tudj rá támaszkodni és hogy segítsétek egymást..nem azért hogy megcsald. Mert akkor minek is járnátok? Ha ezt nem tudja elfogadni... akkor hagyd rá pár napra..pihenj és ne foglalkozz vele...ne vedd fel a telefont...majd keresd fel te 1-2 nap után..mond neki hogy: szeretlek..de bízz meg bennem..ez csak így működik:)

Én ezt tenném a helyedbe :) Nálam fordítva volt a dolog, csak én ezt magamban tartottam :)

2013. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Arról az első dologról úgy látom leszokott. Vagyis amiatt már nem kezd el furán írni, de le merem fogadni, hogy arra gondolt akkor is, mikor baja volt, hogy 12 kor értem haza.

De nem mehetek el sehova sem??Sőt igyekeztem haza, hogy tudjunk még beszélni is. Erre fel azt vágja hozzám, hogy többet nem fog várni, kimegy majd hamarabb, mert minek unatkozzon addig.


Táborom lesz jövőhéten, már kezdi emlegetni,és hibáztat, hogy akkor sem tudunk majd mert ott leszek. Mondtam neki, hogy igyekezni fogok, és mindent megteszek azért, hogy minél többet kommunikáljunk majd akkor is, de nem érti, most ezen húzta fel az orrát.

2013. júl. 14. 15:52
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


Pontosan ezt tettem, de csak egy napig nem kerestem. Kellett a sok vita után egy kis nyugalom, hogy mindketten gondoljuk át.

De persze ezt sem értette meg, azt mondta válasszak, hogy akarom-e folytatni vele a dolgot, mert úgy tűnik nem szeretem. Hiába mondtam el neki, hogy legalább egy nap szünet kellett, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem. Azzal fenyegetőzött, hogy egész este nem aludt, mert várta, hogy írjak valamit. . .

2013. júl. 14. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérek előre is, de rosszabb mint egy nő. Tanítania kéne a hülye viselkedést. Ebből nem fog kisülni sajnos semmi jó. De azért majd ha visszajön külföldről akkor kéne vele leülni és megbeszélni. Mert akármennyire egy bunkó idióta, minden kapcsolat megérdemel egy beszélgetést. (persze vannak kivételek pl.erőszaknál de ez nem olyan, ez szimplán lelki terror) eléggé valószínű hogy sérült lelkileg...
2013. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem sosem beszélt róla, hogy sérült volna lelkileg. Egyedüli,nincs testvére, és a szülei eléggé elkényeztetik, ahogy észrevettem.
2013. júl. 14. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor meg ez az... mindig körülötte forgott minden...

nem mondta... vicces sok ember nem tudja magáról hogy sérült lelkileg.

2013. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!