Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitöl van ez a hiányérzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van ez a hiányérzet?

Figyelt kérdés
Amiröl szeretnék beszélni és kiváncsi volnék a véleményekre az a hiányérzet..Szóval miért érezzük azt állandóan hogy nem vagyunk teljesek? Hogy is mondjam olyan mintha lenne bennünk egy lyuk amit mondjuk csak egy párkapcsolat lenne képes betömni..Rengetegen vannak igy,de vajon ez jó-e ez igy? Mivel ha már egy másik tesz minket teljessé az régen rossz,mivel nincs rá garancia hogy velünk is marad életünk végéig,és akkor ha elhagy akkor megint hiányérzetet érzünk,szóval megint érezzük a teljesség utáni vágyat..Szóval arra lennék kiváncsi hogy szerinted mi az ami betudja tömni ezt a lyukat végleg? Mitöl érezhetnénk magunkat teljesnek?
2013. júl. 14. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Be kell tömni a lyukat. De akkor sem leszel teljes, csak nem fogsz ereszteni.
2013. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindenféle érzelmet elnyomok magamban. Tudom, hülyén hangzik, de nem érdekel. Nem vagyok boldog, de legalább depressziós sem.
2013. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akik érzik a sorok komolyságát,légyszives azok válaszoljanak csak,ez egy elég komoly téma,már aki magára ismer benne csak azoknak..
2013. júl. 14. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát eleinte engem nem érdekeltek a lányok, pedig voltak jelentkezők rám, madj emgismertem egy lányt, eleinte ő sem érdekelt, majd egymásba szerettünk, összejöttünk.... bármi hülyeséget csinált úgy éreztem mitn te, hogy ha nem lenne akkor nem lennék egész... most már nem így érzek, csak kellenek barátok/haverok, sok közös program, HOBBI... Jó vele lenni, de nélküle sem egy katasztrófa az életem, mert rájöttem, hogy régen kapcsolatfüggő voltam, és miután rájöttem orvosoltam a problémát....


Szerintem ne feltétlenül egy barátnővel/fiú baráttal próbáld betömni azt a lyukat...(persze lehet, de nem csak ez a megoldás) Én például mint mondtam találtam magamnak egy hobbit, és rengeteget beszélgetek a barátaimmal!


Nem tudom mennyire illett ide de mikor elolvastam ez jutott az eszembe... FEL A FEJJEL! ;)

2013. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne gondolj az űrre.. és légy egy igenember! :) persze bizonyos határokon belül, de élvezd az életet és ha jön szembe valamilyen lehetőség, ragadd meg. Az előttem szólónak igaza van, nem csak egy ember (párkapcsolat) töltheti be az űrt... viszont én úgy vagyok, hogy ha megvagyok a párom nélkül is, régen rossz :D
2013. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 18:32

én irtam is hogy egy pár nem töltheti be ezt az ürt véglegesen,mert ha elhagy majd..és v mi más megoldásra gondoltam,ami megy pár nélkül is..

2013. júl. 14. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, én ezt a "hiányérzetet" még soha sem éreztem..

Persze, sokkal jobb, ha van egy fiú aki mellettem áll, meg aki ott van velem. Eddig minden párommal úgy váltunk el, hogy viszonylag jóba maradtunk, ha találkozunk váltunk egymással pár szót. Persze, sírtam utánuk eleget, mert akkor igazságtalannak, és lehetetlennek tartottam az egészet. De ezt a "hiányérzetet" kb. a szakítás utáni első hétben éreztem, mert ugye megszoktam, hogyha felkelek ott van mellettem valaki.. meg a többi apróságot.. És azt meg kellett szokni, hogy azok most egy darabig megint nem lesznek..

De suli volt, tanulni kellett munkába ott kellett lenni, nem értem rá siránkozni, barátaim is mindig mellettem álltak és állnak és a szüleim is.. Bármi történjen ők mindig ott vannak mellettem.. Ha pedig így történt akkor annak így kellett lenni, semmi okom sincs arra hogy hiányérzetem legyen!

2013. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!