Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Valaki jó tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Valaki jó tanács?

Figyelt kérdés
Szeretnék már én is párt találni magamnak, de sokak szerint bebeszéltem magamnak, hogy kövéren nem lehet párt találni, bár szerintem ez így is van. Régebben a 170 cm-hez 92 kg voltam, aztán fogytam 76 kg-ra, és persze sokan dicsérnek meg minden, de ez még mindig sok. Aztán azóta nem megy, pedig egészségesen étkezem, és sportolok is, de valahogy nem megy tovább. Ezek után, már mindenhova úgy megyek, hogy ez van a fejemben, keresem a visszatükröződő felületeket, nem tudok senkivel beszélgetni úgy, hogy közben ne arra gondoljak, hogy így vajon nagyon előnytelen ez a póló, nagyon látszik a hasam, stb... Meg olyan kellemetlen, mert ha beülnénk valahova, én nem ehetek, mert már attól hízom, ha csak ránézek a kajára, ha meg salátát eszem pl., akkor is az van bennem, hogy más fejében az van, hogy salátát eszik, mégis kövér. Én már élvezetből nem tudok enni. Na szóval ezek miatt eléggé rosszul érzem magam, persze egy bizonyos szintig lehet leplezni, de az sem megy a végletekig. Mit tehetnék?
2013. júl. 14. 18:20
 1/2 anonim válasza:
Mindenki szép a maga modján! Egy barátot ha találsz akkor nem csak azt fogja nézni h mennyi felesleg van rajtad hanem a belsődet is figyelembe veszi! Egy barát ugy szeret ahogy vagy nem kell megváltoznod meg adoságba vered magad miatta mert akkor az már nem barát!
2013. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez sem igaz, hogy mindenki szép a maga módján, ezt is csak a csúnya emberek mondják, hogy jobban érezzék magukat. Általában, ha valaki csúnya, azt nem szokták szépnek látni valamilyen módon.
2013. júl. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!