Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis és sértődékeny fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis és sértődékeny fiúval hogyan bánjak, hogyan értessek meg vele dolgokat? Nem bírom már.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom nagyon hisztis, és minden apró dolgon megsértődik. Nem képes megérteni a helyzetemet, és néha azt látom rajta, hogy túl elkényeztetett és csak a maga elvárása szerint akarja hogy tegyek mindent.


Most külföldön van másfél hónapig. Neten, és telón tudunk beszélni. Általában reggelente és este beszélünk skypeon, viszont én nem mindig érek rá. Nem tehetek róla, rengeteget kell segítenem itthon, anyummal élek, apukám meghalt. Néha reggel sincs időm fent lenni. Ő viszont ezen megsértődik, és amikor újra tudunk beszélni, azzal kezdi a beszélgetést, hogy-milyen sokat tudtunk beszélni a reggel is... Vagy csak simán ridegen beszél velem, ahelyett, hogy örülne, hogy végre tudunk. Pedig én tényleg igyekszem, minden nap felhívom telefonon megbeszélt időpontban, negyed órára.


Egyik este elmentem egy rendezvényre,siettem de később értem haza, de akkor is tudtunk beszélni. Másnap megint baja volt, hogy én inkább elmegyek. Első alkalom volt pedig a 3 hét alatt, amikor az én akaratom miatt késtem.Ha ő megy el valahova, én sosem hánytam fel neki, hogy miért nem maradt inkább beszélni velem.

Máskor is mindent megpróbálok, de nem jön össze az az időpont.

Ti sem értenétek ezt meg? Biztos úgy érzi, hogy nem törődök vele eleget, ha nem sikerül akkor beszélni, mikor megbeszéltük, de nem én tehetek róla.Ráadásul ő van külföldön...

Ti hogyan magyaráznátok meg neki? Egyszerűen nem tudom mit csináljak már.Ennyire nehéz megérteni egy ilyen dolgot?


2013. júl. 14. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg mi van a gatyájában, és adj neki egy pofont majd mondd ezt: " Nem vagyok az anyád,hogy nekem sírj, és te se vagy egy 7 éves takony, légy férfi!"
2013. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hisztis f**z, szakíts vele.
2013. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy csajom, aki ha neheztelt rám valami miatt, a szart kiverte belőlem. Szó szerint megnevelt. Neked is azt kéne, nem tűrni a fszságait, próbáld meg megnevelni, de tényleg.


Ha valami hülyeséget akarok csinálni, bevillan a volt csajom képe és kiráz a hideg. A célját elérte, de még mindig vigyázban áll a szar bennem. Nem tetszett neki valaki, akkora sallert kaptam, hogy könnyeztem tőle. Neki is ez kéne.

2013. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de annyira rossz, hogy én alig várom, hogy végre tudjak vele rendesen beszélni, ő meg nyafog,és nem érti meg mi a helyzet, miért nem tudtam azelőtt is stb...
2013. júl. 14. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
3# LOOOOOOOL xDDDDDDDDDD
2013. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

próbáltam rávezetni, meg nem egyszer mondtam, hogy gyerekes ahogyan viselkedik. Megnevelni még hogyan? Ha nem ért, és csak az övét tartja?

Sárkány típus sem vagyok, csak boldog akarok lenni vele.

De ti ezt ugye megértenétek??

2013. júl. 14. 21:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Megértjük, csak azt nem, hogy miért vele akarsz boldog lenni? Vagy próbálgatod az anyaszerepet?
2013. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mert szeretem. Nagyon szeretem.

Több, mint 8 hónapja vagyunk együtt. Nem volt ilyen eleinte, nem értem...

2013. júl. 14. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor vagy tűröd a hülyeségeit, vagy szakítasz vele. Köztes út nincs, nem fogod tudni megoldani.
2013. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
féltékenységről leszoktattam nemrég. Bár még most is csodálkozom magamon, hogy milyen kemény voltam. De hatásos volt. Most viszont nem.
2013. júl. 14. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!