Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az általános módja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az általános módja, hogy elfeljtsed azt akit szeretsz? Mit csináljak? Elakarom nagyon felejteni! Nem haragszom rá, csak elakarom feljetni! Hogy tegyem? Vagy az is elég lenne ha nem gondolnék rá annyit.

Figyelt kérdés
segítsetek légyszi, köszönöm
2009. okt. 19. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is elég...Vagy: olvass, nézz egy rakás nem-romantikus filmet, pasizz be valaki mással... ezeket tudom ajánlani:)
2009. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valakit igazán szeretsz, képtelenség elfelejteni. El tudod képzelni, hogy pl. a szüleidet valamikor is elfelejtsd? De ha csak fellángolás volt, akkor el fogod tudni felejteni. Abban az esetben az idő gyógyít.
2009. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. ha tényleg szereted, nem tudod elfelejteni

2. ha arra koncentrálsz, hogy "Jaj, csak felejteném már el!" akkor folyton ő fog az eszedben járni (ha azt mondják neked, hogy NE gondolj egy piros autóra, akkor nagyjából fix, hogy egy piros autóra fogsz gondolni)


Így aztán nem nagyon marad más, mint hogy elfoglald magad valami mással: keress valami hobbit magadnak, tanulj nyelvet, zenét, bármit, járj el tánciskolába vagy könyvtárba - szóval menj emberek közé. Otthon, a szobád falai között egyedül üldögélve bizony arra fogsz gondolni, akire nem akarsz.

Egyébként, ha mostanában szakítottatok, akkor nyugodtan éld meg egy kicsit a szakítást (adj egy kis időt magadnak "gyászolni" az elmúlt kapcsolatot), akár a sírdogálás is belefér, de aztán, amikor már elég erősnek érzed magad, mindenképp menj emberek közé! Barátok, barátnők ilyenkor segíthetnek, bőgd ki magad a vállukon, aztán menjetek el együtt valahova. Biztosan könnyebb lesz utána! Fel a fejjel!

2009. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a párkapcsolatai az embernek lineáris felépítésűek..Az következő "szerelem" mindíg lekörözi az előzőt:)
2009. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hogy mit látsz benne, és próbáld meg valaki/valami másban megtalálni.
2009. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
figy, nem tudom, miért akarod elfelejteni, elmondanál egy kicsit többet a dologról? mert ha tényleg szereted, és ő is szeret, akkor küzdj, addig, amíg ki nem fáradsz, addig, míg egy hangyányi kis csepp szeretet van iránta, benned. mert hidd el, ha őszintén, és nagyon szereted, akkor küzdeni kell, bárki, és bármi áll az utadban, ha ő is szeret... annyi mindenki, annyi mindent felad, nem szabad...
2009. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ajánlom,pasizz be és légy szerelmes.mi 4 év után szakitottunk,és két hétre rá már szerelmes voltam egy másik fiúba,pedig az elöző barátomat nagyon szerettem...:)

20/L

2009. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kifejtés: egy másik országban lakik, ami nem is lenne baj. A nagyobb baj az,hogy anyukám testvérének a feleségének a testvére. Nekem nem vérszerintirokonom tulajdon képpen nem is rokom, de vannak közös rokonaink, és ő neki ez a baja. Más részt van neki egy 1 éves kislánya. Ami engem szint úgy nem zavarna mint a többi.
2009. okt. 20. 13:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult... :S
2009. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!