Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megállapítani magamról, hogy egy kapcsolatban menyire lennék papucs?

Figyelt kérdés

Romantikus, érzelmes, ragaszkodó típusu srác vagyok, még nem volt szerelmem. D szerintem ha lenne, tuti állandoan kényeztetném és a kedvébe járnék. De viszont nem csöpögnék , mint ahogy egy két filmben látom.

23f


2013. júl. 15. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes leszel akkor egyben papucs is...... Én elvesztem az eszem ilyenkor :D kb. Bármit megteszek :s van ilyen.....
2013. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, ha belezúgnék egy lányba, akkor végem lenne. Főleg, hogy a nők általában nem szeretik a papucsokat.
2013. júl. 15. 09:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni...én amikor szerelmes vagyok jól érzem magam és teljesen elveszítem a fejem,hogy ne legyél papucs elég nehéz kivédeni.Az ember ilyenkor teljesen elgyengül,jó esetben a csaj is szerelmes így nem tűnik fel neki sem,és nem tűnik papucsságnak számára hanem kedvességnek.
2013. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem csöpögnél,ha a nő megkívánja ;)


Amúgy könnyű kideríteni mennyire vagy papucs! Ha a következők nagyon megvannak,akkor az vagy : "Lesed minden vágyát,egyfolytában a nyakába lihegsz,csöpögős romantikus smsek... és még ilyen kis gesztusok!"


Amúgy kellenek a kedves gesztusok a nőknek,törődni is kell velük,mert egyrészt megérdemlik,másrészt mert igénylik! Szabj egy bizonyos határt a "mindentmegteszek" és a "Semmitnemteszek" között ... olyan félúton :D


Sok sikert :)

2013. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Like a boss utolsó :D
2013. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. jól mondja,éreztesd vele hogy kívánod,szereted,de nem kell neki naponta verseket küldeni sms-ben,hanem amikor vele vagy legyél kedves,de ugyanakkor határozott is.Írhatsz neki sms-t is ha úgy van,de ne napi 20-szor és ne legyen csöpögős.Már azt is értékelik ha érdeklődsz felőlük hogy milyen napja volt pl és hogy van.Nem kell lehengerelni atom nylas szöveggel,értik ők anélkül is,érzékelik a gesztusokból ha szerelmes vagy.De a mértéket kelltartani ez a lényeg.
2013. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azaz 4-es mondja jól:D
2013. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, az a lényeg, hogy ne legyél TÚL romantikus.

tehát a munkahelyre küldött virágcsokrok meg a naponta írt szerelmes versek nem játszanak.

legyél kedves, de hagyjál teret magadnak is, meg a másiknak is. nem kell egész nap hívogatni, üzengetni.

2013. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát talán nem bombáznám romantikus sms-ekkel. Majd meg próbálok ezekre figyelni, köszi a válaszokat:)
2013. júl. 15. 10:39
 10/10 anonim válasza:
ha ezt már megkérdezed, akkor már papucs vagy
2014. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!