Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy fiút de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút de a külsőre nem annyira jön be mint fotón ettől függetlenül járjak vele?

Figyelt kérdés

Képen nagyon helyesen nézett ki meg minden most is de mégsem úgy.Nem tudom járjak e vele szimpatikus meg minden de nem annyira tetszik,hogy hú kell nekem ez a férfi dolog.

De azt sem szeretném ha többet nem találkoznánk mert valamilyen szinten jó lenne megint találkozni vele.Szerintetek?Majd megszokom az "új" külsejét vagy ha elsőre nem jött be ezután sem fog?


2013. júl. 15. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
csak nehogy friendzone-old. sokkal jobb megmondani ha teszik vagy nem tetszik mint gonosz aljas galád módon befriendzónolni valakit, hiszen akkor nem tud továbblépni és leragad nálad miközben te nem is akarsz semmit
2013. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztok még párszor és úgyis elválik hogy most akarod e vagy nem :D
2013. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10-en éves csitri lehetsz, ha a puszta külsőség ennyire fontos.


A lényeg nem látszik, de erre majd rájössz később...

2013. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem vagyok már tizenéves, mégis tudom, hogy a külső meg a fizikai vonzalom igenis számít.

nem kell az ilyesmit elnyomni.

ha nem tartod vonzónak, ne járjál vele.

viszont ha úgy érzed, hogy még szeretnél vele találkozni, akkor lehet, hogy mégis tetszik.

simán lehet, hogy csak többedszeri találkozásra alakul ki benned igazán vonzalom.

2013. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na igen tetszik de nem úgy ahogy szeretném.Persze tudom a belső a lényeg és ő tényleg más mint a többi:)

lehet ha olyannak járnák aki szimpi külsőre meg minden az meg lehet meg is csalna már rögtön vagy ki tudja.

2013. júl. 15. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
belső a lényeg, nem a külső. Legalább egy esélyt adj neki, ismerd meg, ha azután sem tetszik akkor OK, de ne első benyomás, mert te sem szeretnéd, hogy álmaid pasija csak azért nem ment el randira veled, mert éppen nem úgy viselted a hajadat aznap ahogy ő szereti.
2013. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, tehát utolsó egész jól mondja, én is így gondolom.

adhatnál neki még egy esélyt. ha eleve gondolkozol rajta, akkor szerintem valamennyire tetszik.

én úgy vagyok vele, hogy szerintem fontos a külső is! (egyébként mindenkinek fontos, csak maguk előtt sem ismerik be). de én is voltam úgy, hogy csak többedszeri találkozásra kezdtem el igazán vonzódni valakihez. de éreztem már az elején, hogy nem teljesen felejtős az illető. tehát adtam neki többször esélyt, és mindig egyre jobban érdekelt. nálam lassabban alakulnak ki a dolgok, de tehát már az elején tudom, ha valaki abszolút nem vonz. és abból úgysem lesz semmi. de ha kicsit is vonz, meg belsőleg oké, abból talán lehet valami.


de szerintem, hogy ha idővel rájössz, hogy csak "jó embernek" tartod, de egyáltalán nem tetszik, nem vonzódsz hozzá, akkor nem érdemes erőltetni. akkor sem, ha mások szerint csak a belső fontos (ők vagy hazudnak maguknak is, vagy megalkuvóak, ami nem túl jó dolog párválasztáskor. már ha boldog akarsz lenni).

2013. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen a belső a lényeg... a nyomoroncok szerint, akik sosem voltak népszerűek.


A belső kihat a külsőre is.

2013. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!