Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok ott aludni a barátomnál, tanácsok?

Figyelt kérdés
Miben aludjak? Miket vigyek? Tudok valamit az ellen tenni ,hogy reggel ne legyen nagyon gáz felyem? Hogyan viselkedjek? Tanácsokat légyszi :$:D 17/L

2013. júl. 15. 09:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

váltásruha, fogkefe, tusfürdő, óvszer, kisgatya, póló (alvás)

köszönj a szüleinek, légy udvarias, de ne feszengd túl. :)

2013. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a smink nem alap a ferfiaknak, nem ugy mint neked es neked sem kene annak lennie. Dezodor, arclemoso (mert gondolom hozza kisminkelve fogsz menni es sokkal gazabb ha reggelre szet van kenodve rajtad mintha este lemosnad es reggel kipihent, friss arccal ebredsz.) fesu, ovszer es intim torlokendo. En ha a baratomnal alszok polot mindig tole kapok. Szerintem a smink folosleges, csak elpazarolnal ra egy csomo idot amit vele is tolthetsz es a fiuknak ez tenyleg nem olyan fontos... Szoval ilyesmit nem vinnek, meg amugyis gondolom nem boronddel akarsz odamenni...
2013. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fogkefe, fesu, kis tukor, masnapi ruha (idojarast nezz) :-) en kenos dezodort vinnek, hogy ne fujjam be az egesz szobat. Es este furdes utan ha bekenem reggel nem lesz rossz illata.Sminknek max szinezett hidratalot vinnek..de felkeles utan tennem azt is fel..marmint nem azonnal.Ovszert en azert nem vinnek mert azt baratom intezi...de eleg kellemetlen lenne ha nem lenne.. szoval ha van keznel vigyel.Nedves torlokendo !!! a szexhez es az arcodat is frissitheted vele. Ha egyutt furodtok akkor elotte borotvalkozz meg szerintem (ha szoktal):-). a sminked pancsi elott mosd le.A nedvestorlokendo is lehozza :)
2013. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én mint csávó mondom, hogy hagyd otthon a sminked a frászba, nem festménnyel akar smárolni szerintem a pasid. Reggel ha kócos vagy vagy gyűrött a képed még jobb is, jobb mintha a Vogueból szabadultál volna. Szülei is jobban bírnának, ha nem a külsőségeken hisztiznél már első ottlétednél hanem emberséges lennél. Valaki írta udvarias legyél, emberi ennyi
2013. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Jo régi kérdés tudom.. De ezért jó ha a barátodnak vagy bátyja.. Ha nincs óvszer ő rögtön ad..
2018. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!