Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Engednétek a 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Engednétek a 13 lányotoknak, hogy ott aludjon a 16 éves barátjánál?

Figyelt kérdés
Állítja, hogy megbeszélték, hogy semmi olyan nem lesz, csak filmet néznek, együtt alszanak, és ennyi..
2013. júl. 15. 10:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok szulo, de nekem az is sok, hogy 13evesen 16eves baratja van. 16evesen azert a fiuk mar tenyleg tobbet akarnak es most nem azt mondom ,hogy a fiu biztos, hogy csak szexet akar a lanyodtol, de gondold mar vegig. Szerintem ne engedd meg neki, az egyuttalvas meg siman varhat egy joideig. Amugy ezt a nyalas anyukas beszelgetosdit sem tartom jo otletnek, mond el neki egyszeruen, hogy ez meg korai az o koraban es kesobb majd siman lehet, de 13evesen meg vegkepp nem. Nem csak arrol van szo, hogy mit fognak csinalni vagy mit nem, hanem magarol arrol, hogy 13evesen meg "pasizni" sem kene. Igy mi lesz kesobb? 15evesen jon majd az osszekoltozoes?! 21 vagyok de anyum pl igy sem mindig orul annak ha a baratom itt alszik vagy en nala es nem azert mert barmi baja lenne vele, hanem mert egyszeruen ez van.
2013. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
határozottan nem
2013. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyenek tudnak lenni a kamasz tinik. Ha nemet mersz mondani akkor jon a hiszti , utalat, duzzogas es akar az esti kiszokesek.

Persze az ottalvasra a valasz NEM. de miert ne mehetne at a fiu es ha van autod akkor 8-9 fele hazaviszed ha nem akkor 8 kor mehet haza. Ott megnezhetik a filmet , akkar egy picit ossze is bujhatnak . De nem sex. A felugyeleted alatt lehetnek. Es megmondod nekik , hogy hagyjak nyitva az ajtot :) igy latja a lanyod , hogy vannak hatarok de probalod "segiteni" , hogy a szorakozasa is meglegyen.

Ameddig latod , hogy oszinte addig probald meg a leheto legtobbet engedni neki , latszik , hogy megbizik benned. Hiszen azzal is probalkozhatott volna , hogy aztmondja a baratnojenel akar aludni.

2013. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
47%
Ennyire hülye nem lehetsz! Talán majd 16 éves kora után. Talán!
2013. júl. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Ywerd ***** válasza:
63%

Én szülő vagyok,semmiképp sem engedném,de te nevelted.Inkább azt kéne megkérdezni hogy merül fel benne hogy ott aludjon.

De ne aggódj,szerintem hamar nagymama leszel.Inkább beszélgess el vele felnőtt témákról egy kicsit ;)

2013. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Hanariko ***** válasza:
100%
mi történt azóta? mi lett a vége?
2013. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem örülhet, hogy a lánya korrekten közölte vele! Talán megtörténik az a dolog vagy talán NEM. Ne higyjük már azt, hogy mindenki meg is teszi. Nem is ismerjük a srácot, se a lányt. Mindenki más. Én megengedném, de nem feltételek nélkül. Ha eltiltom az se jó, de ha mindent megengedek akkor meg az a baj. Először is a srácot megismerném mielőtt együtt szeretnének aludni, hogy mégis lássam kivel van dolgunk. Meg mindenféleképp beszélnék a lányommal előtte. Valamint csak is nálunk aludhatnának. Aki nem nevelte fel a lányát az ne is engedje. De az ugysem fog tudni róla.
2013. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem engedtem meg neki, hogy ott aludjon. Azóta beszéltem a fiúval, megértő volt, ő is úgy gondolta a dolgokat, mint én. Nincs semmi gond, a kérdést teljesen véletlenül emeltem ki, esetleg ha valakinek van ezzel kapcsolatban valami tapasztalata, szívesen várom. Van valami amit tanácsoltok a jövőre nézve? (Gondolok itt felmerülő problémákra esetleg a fiúval kapcsolatban, meg ilyesmik...)
2013. szept. 15. 18:22
 29/33 anonim ***** válasza:
73%

Bár már vége a dolognak, de kicsit elsiklottunk az egyik evidencia fölött:

14 év alatt a lány kiskorú, minden cselekedete fölött Te vagy az őrző.

Ergo kiszökik és gyereke lesz - nagyon rosszul jártál.

Elengeded és így történik valami baj - gyermek veszélyestetéséért gyámügy ...

Sajnos nem egy ilyen eset volt az asztalomon. Akkor még segíteni sem tudsz neki.


Ám úgy látom, a kérdés megoldódott.


De úgy látom

2014. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
55%
Na kiderült, hogy a srác megértő volt és nem ragaszkodott hozzá. Megmondtam, hogy nem kell ítélkezni! Azért köszönöm, hogy leletem pontozva, mert nem tiltakoztam.
2014. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!