Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A barátaim nyaralni akarnak.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy lassan 3 éve tartó komoly kapcsolatom. És van egy 7-8 főből álló csaj baráti társaságom. Felvetették az ötletet, hogy nyáron menjünk el nyaralni egy hétre együtt a Balcsihoz, de pasik nélkül természetesen túl uncsi lenne, ezért vigyünk pasikat is. A csoportból összesen két lánynak van kapcsolata, az egyik én vagyok, a társaság a másik lány barátjával nem jön ki jól, ezért nem is akarják hívni. Az én barátomat azért nem akarják hívni, mert bár jófej és elvileg kedvelik, hozzájuk képest komoly és félnek, hogy kicsit visszafogná őket a szórakozásban. (A barátom 11 évvel idősebb náluk, és bár gyerekesebb a koránál, de ezek a lányok is gyerekesebbek a saját koruknál...)


Nagy dilemmában vagyok, mert szívesen elmennék a csajokkal, de szeretném, ha ott lenne a barátom is. Fordítva engem is hívtak a barátom haverjai, így úgymond illene visszahívnom őt meg különben is, nekem is rosszul esett volna, ha ők nem hívnak engem. Arról nem is beszélve, hogy a barátommal mindenképpen el akarok menni egyszer valahova nyáron, de nincs pénzem két útra, hiszen még tanulok és nincs saját keresetem, anyumékat meg ha akarnám sem tudnám lehúzni egy kis pénzzel.

Elmennék én talán egyedül is a lányokkal, még jól is esne kicsit a szabadság, de a barátom biztos megharagudna, hogy kizárjuk ebből a dologból meg nekem is hiányozna.


A dolgot széppé teszi, hogy az egyik barátnőm meg egy srác között alakulóban van valami, és azt a srácot bezzeg mindenképpen el akarják hívni a haverjaival együtt, akikre meg más barátnőim hajtanak elvileg. Na most én nem szándékozom pasizni, de hülyén érezném magam, ha rajtam kívül mindenki "elvonulna" én meg ott ücsörögnék egyedül....


Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet? Mi a véleményetek?


19/l


2009. okt. 19. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondd meg nekik, hogy ha a barátod nem jöhet, akkor te se mész.

Én így.

2009. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan viheted a barátodat. Ha esetleg vissza akarná fogni a barátnőidet a bulizásban, szerintem nyugodtan rászólhatsz vagy megmondhatod neki, hogy hé, buli van. Ha nem viszed a barátod és a barátnőid mind pasizni fognak, tényleg elunnád magad.
2009. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem beszéld meg a barátnőiddel, hogy te szeretnéd vinni a pasidat, mert nem szeretnéd, hogyha ők elvonulnának, te pedig ott ücsörögnél.. így legalább neked is lesz társaságod :)

az, meghogy a barátod társaságában a barátnőid nem tudnának annyira felszabadultak lenni az úgyis csak az első napokban lenne.. egy kis alkohol mindenkit helyre tesz :)

szerintem hívd a pasid is :)

17/l

2009. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!


A barátom nem úgy fogná vissza őket, hogy leállítaná, beszólogatna stb... Egyszerűen nem olyan a humora, mint a mai átlag 17 éveseknek, nem egészen azokról témázik, amikről ők akarnának...


Persze, számomra is alap, hogy a barátom nélkül nem mennék... Csak ezek a lányok olyan furák, a többségnek még nem volt párja és egyszerűen nem értik meg, hogy mi ezzel a bibi. Attól tartok, megsértődnének, mivel a "barátom fontosabb nekem mint ők" és többet nem hívnának. Olyan, mintha bizonyos esetekben egészen más dimenzióban élnének...

2009. okt. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!