Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség ha barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség ha barátság extrákkal vagy valakivel vagy rendes kapcsolatban. Ha a kikötés mindkettőnél hogy senki mással nem lehet együtt lenni, randizni stb?

Figyelt kérdés

3,5 hónapja tart... Ő azt mondja h mi nem vagyunk együtt mert ő nem akar komoly kapcsolatot...ellenben minden nap beszélünk keres...még kevesebbet vagyunk együtt mint szeretnénk, hűségről beszél hogy nem csalt meg de állítja hogy ez köztünk barátság extrákkal...


Valaki elmondaná a különbséget?


2013. júl. 16. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Folytassad mindegy minek hivja.
2013. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egy kalandtol ez mar több,de egy kapcsolathoz edeskeves.
2013. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Szerintem ne definiáljátok, mi van köztetek! Én is ebben a cipőben járok, és megbeszéltük ugyanezeket, mégsem definiáljuk, így mindenkinek a lelke nyugodtabb! :D

Amúgy meg az a lényeg, hogy jól érzitek magatokat egymással, akkor minek lovagoltok azon, hogy ezt "milyen skatulyába" húzzuk bele?!!

Tegye rendbe az életét, és érezzétek jól magatokat!

Nem agyalni kell azon, hogy mi ez, minek nevezzük, hanem élni az életeteket, és élvezni! ;)

2013. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem gondolni erre...csak nagyon rosszul is esik közben hiszem már több hónapja tart és tudnak rólunk a barátaink szóval így nem is titkos a kapcsolat :/
2013. júl. 17. 14:22
 15/17 anonim ***** válasza:
És ha nem "titkos"? :) Nem csak attól lehet izgalmas egy ilyen kapcsolat, hogy titkos :D A lényeg szerintem az, hogy jól elvagytok egymással ;) Koncentrálj erre. Lehet, ha rendbe rakta magát a partnered, már ő fog kérni Téged, hogy legyen komolyabb a dolog :) Ki tudja :)
2013. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

:) Igaz :)

Lehet az is a baj hogy picit fiatalabb és bar dolgozik de főleg szakma utáni érettségin tanul mert a vágya hogy önkéntesből hivatásos tűzoltó lehessen és ahhoz értettségi kell.

Ő otthon lakik a családjával nekem van házam, autóm, nem függnék tőle anyagilag és ha lenne is sok pénze se érdekelne mert nekem nem ez a fontos egy kapcsolatban.

Ha viszont ez a baja akkor... ez nem olyan hogy megoldódik csak úgy hiszen jövőre érettségizik szóval még legalább 1 év mire lesz az a munkája amit szeretne, normális fizetéssel stb.


A barátaink úgy tudják a barátnője vagyok. Ő így mondja. De nekem meg kategorikusan tiltakozik hogy ez nem kapcsolat.

2013. júl. 18. 09:16
 17/17 anonim ***** válasza:

Nézd, pasi. Vannak céljai, el akarja érni. Szerintem ez nem baj :) Önállósodást, egzisztenciát akar... Nem azon kéne gondolkoznod, hogy most ez az érettségi/ tanulás dolog elvesz tőle, hanem támogasd! :)

Önálló életet akar felépíteni, főleg, hogy fiatal! ez normális.

Te már elérted azt, hogy van házad, kocsid, munkád. Ő is el akar jutni erre a szintre! Hajrá :) Örülj neki!


Felesleges azon filozofálgatni, mi van köztetek! Ha nem is mondja ki: nem csal meg, jól érzed magad Vele, szexeltek.

Mi a probléma? :D

2013. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!