Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lány azért rak ki 200+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány azért rak ki 200+ képet a Facebookra a barátjával pózolva, hogy féltékennyé tegye a barátnőit?

Figyelt kérdés

Nekem ez ugrott be. Elvileg megértem őket egyrészről. A barátjukat szeretik, az életük része. De azt nem értem, hogy miért kell naponta minimum 5-6 közös képet felnyomni, a barátjával pózolva? Persze, szép, és örömteli, de mikor nem, történik semmi, de felnyomatnak 3 képet, hogy várják a buszt a megállóban, annak mi értelme?


Van ismerősöm, akinek kb 200+ képe van a barátjával, aztán fél éve nem vannak együtt, de utána ha szakít, leszedi mindent, majd megint eljátssza ezt az új barátjával.


Közöm nincs hozzá, de inkább kíváncsi vagyok, hogy ez most azért megy, hogy féltékennyé tegye azt a 500+ ismerősét, akinek meg nincs párja?

Szerintem sokaknak sz*r, hogy bármennyire is akarnak valakit, nem jön ö9ssze, más meg ezerrel nyomatja a képet, hogy "Love, szerelmemmel, drágámmal, kedvesemmel, jajj de szeretlek!"


Miért? Van benne az amire én gondolok? Kis maga mutogatás?


Közöm nincs hozzá, mindenki azt csinál amit akar, nem szólok bele! Jöhetnek a kommentek, hogy "Féltékeny vagy? Irigykedsz mi? Közöd? Mi ezzel a bajod?" de attól még nem leszek előrébb!



2013. júl. 16. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért nincs f@@@.@szbúkom, nem ott kell ismerkedni, ez meg a másik :) szerintem csak unatkoznak;) 24f
2013. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert enkik teccik. Szeretik megmutatni hogy boldogok. Nem akarna senki féltékeni teni inkáb szeretik ah az emberek pozitiv visza jelzést kűldenek.


Amugy vn gyakorllati hszana is a faceebook az felhő alapu tárrlás szoval őszen 3 wincheszteren van az addat facee nél és ha egyik mesérűll akor kőnyen befognak egy másikat.

A saját adatárolom tartva naygob esélyel megy tőnkre a a fájl.

2013. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalakkal sokan nyilvánosságot kaptak a kezükbe, és kötelességüknek érzik, hogy a nyamvadt életük minden egyes pillanatát megosszák a világgal. Ez nem több, mint dicsekvés, magamutogatás, döntően olyan céllal, hogy irigységet keltsenek másokban, a saját kisebbségi komlexusuk ellensúlyozására.

Az meg már csak a szánalom netovábbja, amikor felkerül napi 3 buszmegállós, meg 2 ágybanfekvős kép, aztán szakításkor fél órán belül törlésre kerül, majd három nap múlva kibéküléskor újból felkerülnek.

2013. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos erre konkrét választ nem tudok adni, mert nincsenek ilyen ismerőseim. Alapból nincsenek ilyen típusú barátaim, akik meg volt osztálytársak, évfolyamtársak ilyen emberek voltak, már rég töröltem őket.

De a tippem az, hogy marhára unalmas és sz@r az életük, és azzal próbálják kompenzálni, hogy a világnak a tökéletes élet képét mutatják.

25/N

2013. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!