Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha van barátom, de úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha van barátom, de úgymond "társaságom nincs"?

Figyelt kérdés
Gáznak számít az, hogyha van pasim, de baráti köröm nincs? Persze vannak barátnőim, de nincs közös nagy társaságom. Lehetnek ebből később gondok vagy nem lényeges egy kapcsolatban?

2013. júl. 16. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom ,hogy vagy vele , de nekem nem is kellenének:D 20/f
2013. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elveszted a barátod akkor lehetnek gondok. Nekem sok a barátom, de soha nem volt barátnőm, a kettő egyenértékű szerintem úgyhogy neked sem lehet majd jó, de ha most jól érzed magad nincs gond.
2013. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, mint mindent. Velem nem lenne belőle problémád.
2013. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, milyen gondok lehetnének ebből.
2013. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon jó, - millió beszűkült házaságot látok, mindenféle baráti kapcsolat nélkül.

Aztán meg - ne ad'j Isten szétmennek: és ott a nagy puszta.

2013. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!