Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogyan oldanátok meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan oldanátok meg? Vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
Pár hónapos ismeretségről van szó. Mégis olyan,mintha régebb óta együtt lennénk. Heti szinten tudunk találkozni. Most, hogy nyár van, úgy gondoltam, hogy együtt is mehetnénk valahová. Mert egyébként nála szoktunk lenni, és nekem hiányzik a kimozdulás, a közös élmények. Volt már többször fürdeni, de nem hívott. Most úgy néz ki megyünk együtt, de utána több napra ismét megy haverokkal, ahová szintén nem hívott. Nekem ez rosszul esik, és ezt tudja is, mégsem tesz semmit. Azt ne írjátok, hogy nem érdeklem stb, nem így van. De akkor is furcsa egy személy számomra. Pasiról van szó.

2013. júl. 17. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha kell egy kis lazítás nő nélkül is. Szerintem felesleges ezen megsértődni. Ne fojtsd meg, mert eltaszítod. Ő is biztos megértené, ha a lányokkal elmennél pár napra csak csajos lazulásra.
2013. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ő ezt azzal magyarázza, hogy azért megy el, mert mikor lefoglalták a szállást, mi éppen rosszban voltunk, és emiatt. Azóta már bánja. Nekem ez magas.
2013. júl. 17. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még, a srácnak így pont jó, nem akar komoly kapcsolatot.
2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tízen évesek. Akar komoly kapcsolatot, ezért is tettem fel a kérdést, emiatt nem értem a dolgait.
2013. júl. 17. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolatnak ki kell alakulni... pl. sokat számít, hogy mennyire vagy türelmes, toleráns, mennyire tartod tiszteletben a magánéletét. Ha hisztizel, számonkérsz, be akarod korlátozni, akkor menekülni fog és soha nem lesz belőle komoly kapcsolat. Ha türelmes, megértő vagy, jó társaság, és jó veled a szex, azzal meg lehet fogni a pasikat hosszú távra is. :)
2013. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó társaság vagyok és nagyon jó velem a szex azt mondja. Viszont voltak dolgai, amiket egy darabig tűrtem, aztán csak kijött belőlem. Emberből vagyok, olyan nincs, hogy neki lehet mindent, nekem semmit. És nagyon de nagyon makacs is.
2013. júl. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!