Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat családtaggal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat családtaggal gázos ügy?

Figyelt kérdés

FIatal srác vagyok, pár hete ismerkedtem meg egy lánnyal,akiről kiderült h harmad/negyed unokatesóm. Tetszünk egymásnak, menne is /megy is a dolog kettőnk között.

Szerintetek ez így működne? Családomnak, hogy mondjam el, hogy egy családtag a barátnőm!? Ez nagyon ellentétes az általános képpel?



2013. júl. 17. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ivilicious ***** válasza:
fúj
2013. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még annyi info: velem egykorú (19) a lány, és kb eddig nem tudtuk egymáról h élünk :/
2013. júl. 17. 14:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen szerintem a harmad az már elfogadható de veszélyes mindenképp dumáld meg a szülőkkel.
2013. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem is annyira családtag szerintem. Kérdezd meg az ügyvédedet:-)
2013. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem, hogy jól fogadnák.

Jogilag nincs vele gond, és amúgy valszeg olyan szintű biológiai egyezés sincsen, de a tudatot elég nehéz legyőzni...

Próbálkozz szerintem mással.

2013. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem minden rokonnal undorító. Aki egy rokonára rá tud nézni máshogyan is, mint rokon, az beteg és szánalmas ember. És elég sokan gondolják így rajtam kívül is....


De hajrá, legyetek csak redneck-ek, miért nem a húgoddal/nővéreddel dugsz, ha van??? Vagy miért nem anyáddal??? Szánalom a köbön...

2013. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem 2. unokatestvéri fokig gázos genetika miatt. de kérdezz utána biztosabb helyről
2013. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En tudok olyanrol hogy ez kesobb utott vissza, szoval ez is gazos genetikailag, szerintem mar csak ezert is hanyagold. A masik, hogy tuti nem fogadna jol a csalad sem, meg akkor sem, ha eddig nem is tudtatok egymasrol. A csaladtag az csaladtag es kesz...
2013. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

lehet kénytelen leszek megmondani neki, hogy ez így nem fog jól menni. saját magamnak is problémát tud(na) okozni....

micsoda hülye helyzet

2013. júl. 17. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!