Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartsak mellette, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartsak mellette, ha úgy érzem nem vagyok még szerelmes?

Figyelt kérdés
Hello összejöttem 1 lánnyal nagyon jól elvoltunk több hónapja jól éreztük 1 üt magunkat és minden lány barátomnál jobban szeretem. 1 a gond nem vagyok szerelmes és külsőleg sokkal szebb lányokkal járhatnék, randizhatnék de viszont biztos vagyok benne hogy nem lennék el ilyen jól velük mint a jelenlegi barátnőmmel. Tegnap jöttünk csak össze de lehet rossz döntés volt? Mit kellene tennem elmondjam neki hogy még nem érzem amit kellene és jelenleg ne folytassuk? vagy várjak és hátha belé szeretek? Ő viszont teljesen belém van esve és megbántani se akarom viszont tudom hogy én nem fogok 1 lányt se találni aki ennyire szeretne. Köszi a válaszokat előre is 19 / F
2009. okt. 20. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az lenne a furcsa, ha most azonnal szerelmes lenné belé. Nem a külső a fontos, de ezt majd az élet megmutatja Neked is. Várj és érezd jól magad vele. Az idő majd megoldja.
2009. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne. Találj olyat, akibe szerelmes tudsz lenni.
2009. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindig azt tartottam, hogy a külső megfog, a belső megtart. És épp most esett meg velem, hogy a belső fogott meg először, a külső kevésbé...de most már az is....milyen érdekes? Az érzelmek mindent megszépítenek, vagy épp ellenkezőleg....


Az mit jelent, hogy összejöttetek? Csók? Szex?

2009. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan lányt keress akibe szerelmes vagy, többet érzel annál mint hogy tetszik.Volt hogy jártam olyan sráccal akivel jól éreztem magam de nem voltam szerelmes és egy idő után, nálam 1 hónap volt, úgy éreztem hogy nem bírom tovább mellette és tovább kell lépnem és így is tettem.Én hamar túljutottam az egészen, mivel nem voltam szerelmes, de őneki viszont fájt a dolog, még jobb az elején, mint később szakítani.
2009. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerelem az csak azután jöhet létre, ha megismerted, vagy nem?

úgy értem, amit "szerelemnek" érzel egy szép lánynál, az lehet hogy csak sexuális vonzerő, de valójában 1 hét múlva ráunnál, me qvára műveletlen, unalmas, stb.

2009. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele, adj magatoknak egy esélyt. Én sem rögtön lettem szerelmes. :) Én nem szakítanék vele. 16/L
2009. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat bár fele fele arányban mondjátok hogy kitartsak vagy ne... Attól féltem a legjobban hogy rossz lesz neki ha szakítanék mert nagyon szeret. Nálam is a belső fogott meg nem a külső pedig mindenki mondja , hogy szép lány szóval csak valahogy az én szememben nem...Kitartok mellette mert megéri és remélem belé fogok szeretni viszont ha nem később még rosszabb lesz szakítani ezért nehéz a döntés...
2009. okt. 20. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
DE ne gondolj már arra, hogy mi lesz később és mi lesz ha szakítás lesz. Egyre koncentrálj és csak ezen agyalj, hogy MOST együtt vagytok, jól érzitek magatokat egymással, és ennek örülj ezt az időt élvezd ki, és ne rontsd már el azzal, h ezen agyalsz h mi lesz ha, élvezd ÉLVEZD ÉLVEZD. :) a jövőn ráérsz majd akkor agyalni h ha már rosszul érzed magad a kapcsolatban, de akármi probléma is merülne fel köztetek rögtön beszéld meg vele, és ne a szakítást válaszd.
2009. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!