Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nem megy a tanulás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem megy a tanulás, amióta szerelmes vagyok. Vagytok még így?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
jaja, nem tudok másra sem gondolni, 3 perc után elkalandoznak a gondolataim :S
2011. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam még szerelmes. 22F
2011. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
majd ha összetörik a szíved akkor is nehéz lesz...
2011. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
nem tudom, engem inkább inspirál. soha olyan teljesítményekre nem vagyok képes sem fizikailag, sem szellemileg, mint mikor szerelmes vagyok. valahogy úgy érzem, hogy hegyeket tudnék megmozdítani, és le tudnék doktorálni biokémiából valamint megnyerni a roland garrost egy nap alatt :D
2011. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy, pedig kéne.. Egyszerűen ott vagyok az előadáson, és egészen addig tudok figyelni, amíg a tanár nem mondd egy olyan szót, amihez hozzá tudom kötni a barátom. Olyankor eszembe jut és totál máshova terelődnek a gondolataim, a tanár hangja már csak háttérzaj, és azon kapom magam, hogy rajzolgatok, vagy csak bambulok magam elé.
2011. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!