Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal még nem feküdtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal még nem feküdtünk le, sőt még semmi olyan nem volt köztünk pedig 2 hónapja együtt vagyunk. A mai világba normálisnak számít ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál harminc nem, ha elmúltál húsz talán, ha csak 15 akkor teljesen.
2009. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez az optimális tempó, én is a mostani párommal kb igy haladok, nekem ötkéletes, nem unod meg hamar örülj neki :)
2009. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 éves múltam
2009. okt. 20. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
teljesen OK
2009. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én 19 voltam amikor megismerkedtem a barátommal és a 10. "hónapfordulónkon" feküdtem le vele.Most vagyok 23 és még mindig együtt vagyunk. Egy másik barátommal 3 hónap után lefeküdtem vele,rá 2 hétre vége lett.Szerintem nem maradsz le semmiről.Nem fog neki leesni ha néhány hónappal később történik meg. :)
2009. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A mai világbaN ket opcio van: vagy buzerans vagy van vmi problemaja odalent.
2009. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen, teljesen normális , ne aggódj, ez igy van rendjén. Nyugi ... attól , hogy ,még nem történt semmi, nem kell azt hinni, hogy valami nincs rendben, vagy esetleg baj van... ez nem annak a jele.. Egy igaz kapcsolatban nem csak a szex a lényeg, hanem az is, hogy mire alapszik :) .
2009. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, manapság már néha az számít normálisnak ha valaki 15 évesen kefél mint a nyulak...
2009. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! nagyon ajánlom, hogy tartson igy sokáig! Eddigi kapcsolataimmal ellentétben a mostani Kedvesem 6 hónapja tartja magát, és bár először furcsa volt, vagy érthetetlen, de mostmár nagyon szépnek találom, és értékesnek ezt a hozzáállást! Tényleg sokáig tart igy a szó szerinti udvarlás része a kapcsolatnak, és ha hosszútávra tervezel vele, ez azért lesz fontos, mert rengeteg ehhez az időszakhoz kötődő szép emléketek lesz, nem csak annyi, hogy az első lefekvés előtt egyszer elvitt moziba.. Csak igy tovább!
2009. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Megnyugodtam:)
2009. okt. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!