Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek kevésbé ragaszkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek kevésbé ragaszkodó és odaadó?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés embert tudok szeretni, de akit sikerül... azzal ott vége. Nem tudok leszállni róla, folyton a nyakában lógnék. Talán ezért sem volt egy normális kapcsolatom sem. Miként fojthatnám vissza ezt az érzést?


Most van egy amolyan "szeretőm" távkapcsolatban, neki is pont ez velem a problémája - pedig tudom, hogy odáig lenne értem, ha normálisan viselkednék. Szeretném megmenteni a dolgot...


2013. júl. 17. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit lehet azon megmenteni(mármint "szerető")? Üríteni jó leszel amíg nem lesz jobb, ki tudja talán utána is max. nem olyan gyakorisággal
2013. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább keress valami normális kapcsolatot, bár nekem aztán édes mind1, sok ember van a világon és nem én vagyok a megváltó
2013. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, részletesebben le kellett volna írnom. Ebből én nem akartam komoly kapcsolatot, mert a "távolsági járásban" nem hiszek. Ha úgy alakulna a dolog, egy év múlva összeköltöznénk. Persze ha nem jönne közbe az életünkben valaki más, aki közelebb lakik. De az esetemben ugyanolyan gond lesz a túlzott ragaszkodás.
2013. júl. 17. 21:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy általános kérdés, nem a pasira van kihegyezve.
2013. júl. 17. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Kötődési problémáid vannak, nyilván nem túl rendezett a családi háttered (szülő-gyerek viszony).


A dolog kulcsa, hogy egyszer emiatt csúnyán pofára esel, önállósodsz, én onnantól csak ahhoz kötődsz, aki tényleg megérdemli, és tolerálja, esetleg kifejezetten szereti ezt a ragaszkodást.


Ha pofára esni nem szeretnél, akkor egy pszichológus sokat segíthet.

2013. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!