Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a kezdetekben ilyen rossz érzés? Meg lehet szokni?

Figyelt kérdés

Életem első /komoly/ kapcsolata tavaly tavasszal kezdődött,és a nyarat is nagyon feldobta a sok találkozás,hülyülés,kirándulás.Eddigi legjobb nyaram volt!

Minden napom tartalmasan telt.Ez a kapcsolat ősszel durván (sajnos,..) végetért,azóta senki.

Ez a nyaram unalmas.Minden nap ugyanaz az unalmas körforgás.Rossz..

Nem hisztizek,nem vall rám.Egyáltalán.Csak hiányzik a dolog.

15/F


2013. júl. 18. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

te!

most nem ősz van,uh milyen kezdetekben?:)

2013. júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni... Az egyedüllétet is. Először furcsa és nehéz, de ugyanúgy belerázódsz, mint egy kapcsolatba. Szakítás után én sem találtam a helyem, most már pár hónapja egyedül vagyok és elvagyok. Nem mondom, hogy nem vágyom újra, de nem jut eszembe minden nap, lefoglalom magam.
2013. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azért eltelt már pár hónap azóta.ha arra gondolsz h az emlékek miatt rossz mert a nyárról ez jut eszedbe,az más majd jobb lesz.
2013. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 igen,én. :) rég volt már,de hiányzik.ha nemis pont ő,de egy Lány,akivel el lehet hülyéskedni,őrültködni,persze ezt jó értelemben. :)

#2,köszi,remélem így lesz :)

2013. júl. 18. 01:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez volt és szintén véget ért és most éni is egyedül érzem magam de kezdek hozzá szokni nyilván más hogy már nincsen velem .. de az élet megy tovább ;)
2013. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sorstárs :)

ne aggódj nem vagy egyedül velem is ugyanez van szilveszterkor szakítottunk fél évig voltunk együtt elég sok dologban elsők voltunk egymásnak és nagyon hiányoznak a közös dolgok és azóta várok arra,hogy legyen valaki aki segít túltenni magam rajta csak sajnos nincs ilyen ráadásul heti 2 alkalommal biztosan beszélünk.

2013. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mi beszélni se szoktunk,eléggé összekaptunk.ő már nem hiányzik igazából,csak...értitek :)
2013. júl. 23. 23:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Értjük. :) Hát, beszélj róla, amikor éppen rád jön. Aki igaz barátod, az nem veszi hisztinek. Foglald el magad, új hobbi, stb. és idővel azon kapod magad, hogy még jobban érzed magad egyedül, mint egy kapcsolatban.
2013. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15 évesen nehogy már depizz menj szórakozni ismerősökkel haverokkal... Az adott kereteken belűl te alakítod az életed a nyarat is ha nem csinálsz semmit akkor unatkozni fogsz ha teszel ellene akkor nem... Ha annyra pasi hiányod van akkor meg elég ha körülnézel a környéken minden 2.ember pasi csak elkap egy :D Hajrá ...
2013. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó: engem pasik ne akarjanak elkapni! XDDDD 15/F,ott vaan :D
2013. júl. 24. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!