Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiatal 22 éves körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal 22 éves körüli lányoknak miért jóval idősebb csúnya barátjuk van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Talán kérdezd meg a 22 éves barátnődet, hogy miért te kellesz neki...
2013. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a fiatal, magukat hú de helyesnek képzelő srácok nyomorékok, nem tudnak írni, buták, mint a föld, és ráadásul rondák is.
2013. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A jóval idősebb jó csávóknak rendes, korban basszoló barátnőjük (feleségük) van. A jóval idősebb rondák viszont már elég pénzesek (legalábbis egy részük), hogy lefölözzék a huszonéves ribiket.
2013. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy annak az egy lányoknak miért.
2013. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és 32 éves a barátom , és nem a legjobb pasi a világon akitől minden lány ájuldozik , de legalább tudom , hogy legalább épp elmével gondolkodik , nem mint a mai fiatalabb srácok , akik csak drogoznak , isznak , és minden héten más barátnőjük van mert nem becsülik meg őket és megcsaljak persze tisztelet a kivételnek.
2013. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy csúnya 23 éves fiú vagyok, fura engem meg észre sem vesznek a csajok.
2013. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: lehet majd pár év múlva... :D

(csak viccelek)

2013. júl. 4. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó: lehet majd pár év múlva... :D

(csak viccelek)


De 1 g*ci vagy :DDD

2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!