Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

3 napig olyan beteg voltam,hogy az ágyból ki sem tudtam kelni,viszont barátnőm még csak arra sem vette a fáradságot,hogy meglátogasson....beszéltünk facen és telefonon,ennyi....én vagyok túl nagyhitű,hogy elvárom hogy legalább 1x átjőjjön 10 percre,vagy ez normális dolog lenne párkapcsolatban?

5 hónapja vagyunk együtt,18/F 17/L...


2013. júl. 18. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
hát ez nem is barátnő én kidobnám mint macskát fagyizni....
2013. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Igen, túlreagálod. Légy férfi, ne picsogj.
2013. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális..Ha a barátom beteg lenne, tuti hogy a lehető legtöbb időt vele tölteném, és ápolgatnám..18L
2013. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Elég gáz a csaj..magyarul lesz'r téged.
2013. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Lehet h nem tudta úgy összehozni a dolgait.. irj neki h hiányzik neked, és h már szalonképesebb az állapotod, és h találkozni szeretnél vele:) ez még nem probléma:)
2013. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ma szedtem úgy össze magamat,hogy fel tudjak kelni de csak délután tudunk beszélni(dolgozik még)

Eléggé szarul esett,ha ő lett volna fordított helyzetbe biztos,hogy minden időmet vele töltöttem volna....

2013. júl. 18. 11:51
 7/25 anonim ***** válasza:
csak akkor gáz ha közel laktok egymáshoz
2013. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha fertozo voltal, akkor mi a kerdes? Legyen o is beteg, az neked jobb? Igen, tulreagalod. 3 naprol beszelunk, kozben volt kontakt, szoval nem ertelek. Ne rinyalj, orulj neki, hogy mar jol vagy, es eljetek.
2013. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Fél órás vonatút..
2013. júl. 18. 11:52
 10/25 anonim ***** válasza:
Es neked ilyen rejtett elvarasaid vannak, vagy esetleg vele is megosztottad a gondolataidat?
2013. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!