Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó tanács? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó tanács? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hol kezdjem.... Van egy fiú, aki udvarolt nekem, de esélytelennek tartottam, hogy összejöjjek vele, mert már akkor tudtam, hogy én fogom a rövidebbet húzni. Mégis belerohantam a vesztembe. Beadtam a derekamat, és bár szexkapcsolatnak indult, mégis több lett belőle. Sokáig tagadtam, és elfojtottam az érzéseimet iránta, de mikor úgy kezdtem érezni, hogy ő pontosan ugyan azt érzi amit én, akkor kezdtem el megélni én is az érzéseimet. ( neki soha sem mondtam, csak magamnak vallottam be) Egyre sűrűbben találkoztunk, bemutatott a családjának, és egyre több közös programot csináltunk. Csakhogy bekövetkezett az amit már a kezdetek óta tudtam. Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen neki, és bár erre finoman rá is kérdeztem, tagadja. Tehát itt állok reményvesztetten, félig-meddig összetört szívvel. Ismerkedni nincs kedvem, barátokra, családtagokra nem számíthatok. mihez kezdjek most? Egy jó tanács?
2013. máj. 24. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni nincs kedved, akkor vagy otthagyod, de akkor egyedül maradsz, vagy vele maradsz. Miért vagy benne biztos, hogy mások is vannak?
2013. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen kérdezz rá, hogy van-e másik nő vagy nincs. Mert ha van, akkor neked nem kell ez a kapcsolat és legyen vége. Veszítenivalód nincs. Hidd el, a biztos nem is sokkal jobb, mint a bizonytalanság, tapasztalatból mondom!

Egy ideig biztosan rosszul fogod érezni még magad, az idő majd segít!

2013. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ugye ebben nem vagy biztos...


Az én véleményem: felejtsd el a srácot és legközelebb hallgass a megérzéseidre. Érzéketlennek tűnhet, de sok fájdalomtól megkíméled magad.

2013. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtam nála egy pár női fülbevalót az ágy mellett. Megkérdeztem, hogy kié, de azt válaszolta senkié...
2013. máj. 24. 13:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy csak pakolgatott, ezért lehetett ott a fülbevaló. de nyugodjak meg, nem aludt ott nála senki!
2013. máj. 24. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,ha már bemutatott a szüleinek,akkor az valamilyen szinten már komoly dolog.A fülbevaló elég gáz,de én rákérdeznék még egyszer,még nem mondja el,hogy kié,és mit keres ott az ágy mellett.Bár egyértelmű.
2013. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!