Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan viszonyulnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan viszonyulnátok hozzá ha kiderülne hogy a srác akivel találkozgattok, és esetleg késöbbiekben több is lehetne köztetek mint barátság, durván szeretethiányos?

Figyelt kérdés
Ebből kifolyólag imád ölelgetni,bújik hozzád etc.
2013. júl. 18. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én vagyok a fa-sz hogy nem beszélek latinul
2013. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Ne engem basz.ogassá', mer' nem tudsz latinul". (Argó)


Nem hiszem, hogy zavarna, de ilyennel még nem találkoztam.

2013. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. De ne belőlem indulj ki, én defektes vagyok párkapcsolati szempontból, nem szeretem, ha folyton ölelgetnek, nyálas dolgokat mondanak meg a nyakamon lógnak. :)
2013. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
volt már dolgom ilyennel. Egyrészről nagyon jó, mert érzed h tényleg szükség van rád, és elhalmoz a szeretetével, jó szeretni és jó szeretve lenni....de egy idő után a túlzott ragaszkodás fullasztó, mert az h valaki szeretethiányos nem csak abból áll h folyton ölelgetni akar, hanem veled akarja tölteni minden percét, érezni akarja h te úgy szereted őt mint senki más, szüksége van rá h érezhessen h neked ő az első és legfontosabb.ez pedig rossz tud lenni. De mi 6 évig így is együtt voltunk, mert a jó és rossz dolgok aránya (ilyen téren) 50-50%. szóval engem különösebben nem zavarna.
2013. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
neem,nem akarnék barátnőm nyakán lógni 0-24...viszont ha együtt vagyunk,akkor tényleg legyünk együtt,és ha pl filmezünk vagy együtt alszunk akkor is jól tud esni ha pl odabújhatok hozzá,vagy bevackolhatom magamat az ölébe és elszundíthatok... :)
2013. júl. 18. 16:19
 16/19 anonim ***** válasza:
ez mondjuk szerintem teljesen normális, a szeretethiány nem itt kezdődik
2013. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

a folytonos testkontakt az szerintem tök normális egy kapcsolatban. Ha odafigyelsz, úgy is észreveszed, hogy a lánynak mi a határvonal ami már kényelmetlen neki. Igazítsd hozzá magad. Ha nagyon különböző az igény, akkor nem illetek össze.


Nem kell latinul tudni, de talán egy általános iskola befejezése nem hátrány.

2013. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

akkor hajrá majomgyerek!

latint divatból használókat meg a dunába szórnám :) a kutya meg a mája :@!

2013. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha ilyen barátom lenne, mert én is ilyen vagyok. :)
2013. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!