Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ido utan mondhatom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan mondhatom el a lanynak aki meg a baratom hogy szerelmes vagyok bele? (egy hete ismertem meg).

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, h hány éves, vagy illetve, hogy a lány mennyi idős?

ugy többet tudnék mondani...

2009. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
en 15 a lany is 15
2009. okt. 20. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor várj még vele egy kicsit, mert elijesztheted...

mondjuk, ha ugy érzed, te is tetszel neki, akkor hívd el valahová randizni (pl. mozi, kori, vmi), és ha elmegy veled, meglátod, hogy kb. milyenek az érzései.

de ne támadd le azzal, hogy szereted, mert ennyi idős korban ez kicsit ijesztő lehet.

majd alakul minden magától

sok szerencsét! :)

puszi.

2009. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!