Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most várjuk az első gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most várjuk az első gyereket és én nem szeretném hogy fatyú legyen a gyermekünk! Hogyan vehetném rá a páromat, hogy összeházasodjunk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 20:59
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
88%
Ha nem akar házasodni akkor sehogy, az csak egy papír, nem az a lényeg.
2008. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Akar házasodni de majd késöbb!tudom hogy csak egy papir,de sajna én régimodi vagyok
2008. jún. 25. 21:26
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenre nem lehet kényszeríteni, egy gyerekre meg ilyet mondani, hogy fattyú vagy, bocs, igaz, apáddal együtt élünk, boldog harnmóniában, később össze is házasodtunk, de attol még fattyú vagy...
2008. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
figyelj..én is az vagyok [a szüleim akkor házasodtak össze, amikor tíz éves voltam.], de erre anyának van egy mondása: az életben minden jó dolog törvénytelen.
2008. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Lesz apja meg anyja a gyereknek, ez a legfontosabb. Ha nem akar még akkor nem hiszem hogy rá tudod venni. Ha meg nagyon akaratoskodsz abból csak veszekedés lesz. De ilyet mondani hogy fattyú lesz.... akkor miért nem vártatok még vele a házasság utánig ha neked ez ennyire fontos? Tudom, már késő...
2008. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

Lehet lepontozni, de en SOHA nem vennelek el ezert a kijelentesedert!!!!!!!!

Mar ne haragudj de mekkora kurva vagy ha hazassagon kivul estel teherbe????!!!!!

Az a kis "fattyu" nem kerte az eletet. Te es a gyereked apja kefeltetek ot ossze.

Nagyon felhaborit ez az egesz. Igazi szellemi nyomorek lehetsz....

Basszus, lehet azert nem akar a fattyad apja elvenni, mert elore tudja, ez lenne a legnagyobb tevedes az eleteben.

2008. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Az előző válaszolóval maximálisan egyetértek. Neked nem való gyerek baszki, ha még azt sem tudod, mit jelent felelősségteljesen dolgokat kijelenteni, akkor honnét tudnád, hogy lehet felelősségteljesen egy picibabát felnevelni?!!!


Elgondolkodtató.

2008. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Szia mi most várjuk a második babát a párommal van egy 10 éves fiunk és 12 éve eggyütt vagyunk de nem házasodtunk össze és a gyerekeim sem fattyúk.De kérdeznék tőled egy dolgot ha minden renndben van papir nélkül akkor miért akarod elrontani azzal hogy ráveszed akarata ellenére hogy elvegyen?Rengegeteg ismerösöm van akik papir nélkül elvoltak aztán jött az esküvö és pár honap mulva meg a válás . Nem akartam okoskodni:) boldog babavárást
2008. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Attólmég nem lesz valaki kurva, mert házasságon kívül esett teherbe...


A kérdezőnek: Ha boldogok vagytok így is, és nem akar megnősülni a párod, ne erőltetsd. A gyerek meg nem fattyú...

2008. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Gondolom azok a válaszolok akik azt irták,hogy kurva vagyok azok még a 18 at sem töltöték be és annyi eszük van,hogy semennyi!ennyit rolatok!

Élettársi kapcsolatban élünk a párommal már 3 éve!Régi mondi vagyok azért akarok elöte házasodni!

2008. jún. 26. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!