Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet leszbikus lányokkal komolyabban ismerkedni? Mi van Veletek? Semmi? (hehe)

Figyelt kérdés

Kevés a normális leszbikus csaj, de ennyire? :D

Azt sem értem, hogy ismerkednétek, tele van az oldal ilyenekkel, de privátba meg rögtön "jajj, meggondoltam magam, lehet, mégsem vagyok annyira biszex, meg leszbikus" / "jajj, a pasim mégsem engedi, hogy biszex legyek" / "rájöttem, túl fiatal vagyok még ehhez"... és hasonlók! :D


What??? :D


Akkor ilyenkor mi van?? :D


2013. júl. 18. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez szopás :D
2013. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Manapság már mindenki csak divatból leszbi és biszex :D
2013. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó, nem mintha erre rá lennék szorulva, hogy itt ismerkedjek (nekem ez élőben mindig is ment), csak érdekelne, hogy mi van a leszbikusokkal, vagy csajokkal itt? :D

Ismerkednének, vagy csak hülyéskednek? :D

2013. júl. 18. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Én ismerkednék, de félek,meg bizonytalan vagyok.


21/L

2013. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4# Miben vagy bizonytalan? :)

Ha nem vagyok indiszkrét?

2013. júl. 18. 18:30
 6/14 anonim ***** válasza:
hogy a kukikát vagy a puncikát szereti jobban :D
2013. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A többség valószínűleg kíváncsi, aztán, amikor lenne rá lehetőség, hogy kiélje magát, akkor elbizonytalanodik/megijed. Én se tudnék mit kezdeni egy másik csajjal :D
2013. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Lehet, én vagyok "konzervatív" ilyen szempontból, vagy naív...de nálam az ismerkedés azt jelenti, hogy pl levelezgetés, személyes találkozó, közös program, és ha úgy alakul, akkor más is...

De mondjuk én szívesen ismerkednék úgy leszbikus lányokkal, hogy nem a szex része érdekel, hanem , hogy mondjuk csináljunk valami közös programot, dumálgassunk...


Vagy ez senkinek nem igénye? :D

2013. júl. 18. 18:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagy - Mások nevében nem nyilatkozom, de részemről annyira nem jövök ki a lányokkal. Bár utóbbi időben javultam, és több lány barátom lett, mint hím, de attól még vannak fenntartásaim.


Amúgy meg ha egy lány direktbe leszbikust keres, akkor mindenképp ott lebeg, hogy nem csak beszélgetés meg együtt lógás a cél, még ha nem is kötelező, hogy több legyen. És ez így elég is, hogy meghátráljanak :) Öööö, reméltem érthető, hogy mit akartam ezzel mondani :D

2013. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Érthető :) Nekem sok a fiú haverom, barátom, vannak hetero csaj barátok is (kettő), meg pár leszbikus barátom/haverom is...velük nem volt semmi a barátságon túl :)

Akkor lehet, én másképp működök :D Mert én, ha akarok valamit valakitől, nyíltan közlöm :D

2013. júl. 18. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!