Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan tudnátok elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudnátok elfogadni magatokban, ha a párotok (vszínűleg) már nem szerelmes belétek (csak nem mondja ki), de ti még mindig nagyon szeretitek?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdem érezni és felismerni, (ami nagyon fáj!) hogy a párom(f) valószínűleg nem szeret úgy engem, nem hiányzom neki annyira, mint nekem ő. Régóta vagyunk együtt,sok mindenen keresztül mentünk már. Rajta nem látszik hogy a bizonytalanságomnak a tudatában lenne, szakítani sem akar. Én viszont egyre jobban azt érzem, más fontosabb nálam, nem is keres annyit, kicsit több mindenen kiakad. A nemtörődömség jellemzi kicsit, ugyanakkor azt is látom rajta hogy igyekszik picit jobban kimutatni(pl.talikor több ölelés, stb, de sokat vagyunk külön)


Ti hogyan tudnátok elfogadni a tényt, hogy a párotok lehet hogy már nem szerelmes belétek, de szakítani nem akar/tud? Hogyan lehet ezt a helyzetet túlélni, kicsit javítani a saját lelki helyzetemen? (szakítás egyenlőre kizárva) Javaslatok?

22L


2013. júl. 18. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én mindenképpen nehezzen:/, de ha elveszítenétek egymást szerintem akkor egyből kaparnátok a másikért.

De ,ha nincs meg az a szikra akkor meg felesleges az egész. 20/f

2013. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? 1 év?
2013. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
6 év, mostanában kb minden nap kiborulok(persze nem neki, vele próbálok normálisan viselkedni). Már egyszer elmondtam neki hogy én nem fogok mindig rá várni, de mintha meg se hallotta volna, vagy tudomásul se venné. Azt hiszi mindig vele maradok...
2013. júl. 18. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem csináljatok olyan dolgokat, mint az elején, kicsit hozd vissza az emlékeit :) Ne ess kétségbe , semmi nincs veszve! Vagy ha nagyon rossz, tartsatok szünetet, de ne szakítsatok!
2013. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A munka okozhatja ezt? én tanulok még, ő nem régóta dolgozik. Valahogy a saját lelkemen szeretnék javítani, erősíteni.
2013. júl. 18. 21:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Te nem szereted és el akarod hagyni. Ennyi a történet. A többi csak ürügy a lelépésedre.
2013. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én viszont egyre jobban azt érzem, más fontosabb nálam, nem is keres annyit, kicsit több mindenen kiakad.


- a kulcs: nem is keres annyit

:D

2013. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem akarom elhagyni,csak nehéz elviselni azt hogy lehet, hogy nem szeretnek. (mert nem éreztetik és sok a vita) De szeretnék megoldást találni amivel javíthatnék rajta
2013. júl. 18. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Te vagy bizonytalan, nem ő. Ha kifejezné a szeretetét az sem változtatna semmi. kivetíted rá az érzéseidet, ürügyet keresel, okokat. Ha szeretnéd nem akarnál szakítani.
2013. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha gondotok van menjetek párterápiára. Ezt nem szokták a nők akarni, mert akkor nincs ürügy. :)
2013. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!