Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nők, őszintén, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, őszintén, ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve együtt élünk, 3 éve vagyunk együtt. Van egy kislányunk. Azt mondta, hogy nem szerelmes már belém, de szeret. Azt is mondta, hogy szerinte én sem vagyok már szerelmes belé, hiszen ez a rózsaszín köd elmúlik.

Azt mondta, ne értsem félre, nem akar elhagyni, nincs senkije, szeret engem, szeret velem lenni, csak nem szerelmes már.


2013. júl. 19. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi sem vagyunk már szerelmesek egymásba a férjemmel. Mi közel 10 éve vagyunk együtt.

És? A szerelem elmúlik. De ha az ember szereti a másikat, ugyanúgy jól megvannak, közösek a célok, akkor mi a kérdés?

A szerelem az elején van, amikor még újdonság, izgalom, szenvedély és társai jellemzik a kapcsolatot. Ami valljuk be, egy idő után már nincs meg. Dolgozni lehet érte, újítani, stb. de egy kapcsolat soha nem lesz olyan, mint az elején, miután úgymond felszáll az a bizonyos köd. De attól még lehet ugyanolyan jó, vagy még jobb.

Szóval ez nem jelent rosszat.

2013. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez minden párral megtörténik, mert nincs olyan-vagy csak nagyon kevés- akik életük végéig totál szerelmesek egymásba. Ez egy természetes dolog, de az jó, hogy az érzéseit elmondta. Nem sok ember teszi meg! :) Igazi jellemre vall, ha így nyíltan kimondta!
2013. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon megnyugtattatok :)

Igen a párom mindig is nagyon nyílt és őszinte volt, olyasmit is kimond amit más nem. ez sokszor bántó tud lenni, de igazából nagyon jó dolog.


Azt én is érzem, hogy már nem remeg a gyomrom ha látom a telefonon, hogy hív, meg nem reszket a térdem, ha hazajön, de sokat dolgozunk a kapcsolatunkon, töltünk időt kettesben, és hiányzunk egymásnak ha valamiért nem találkozunk.


Csak a szívem egy picit megrémült. Voltak már hullámvölgyeink pedig nem vagyunk olyan régóta együtt és megrémültem, hogy esetleg rossz vége lesz így a dolognak, de őszintén köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam :)

2013. júl. 19. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelem csak egy marketing szó. Semmi egyéb.
2013. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy ma már egy dolgozó nő nem tudja annyira isteníteni és csodálni a férjét, azért hogy a családról gondoskodik, mint régebbi korokban.


Az istenített, csodált férfi régen (pl. nagyapáim, dédapáim) elégedett volt otthon, fel sem merült benne az, hogy asszonya már nem szerelmes belé, illetve a nő is tudta az hogy férje mellett adatik meg számára a legnagyobb boldogság, társadalmi elismertség, ezért férjét meg is becsülte.

2013. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én megbecsülöm a páromat. Jelenleg még itthon vagyok a kislányunkkal GYED-en és minden nap csinos vagyok, sminkelek, vacsorával,süteménnyel várom haza, masszírozom, simogatom, hízelgek is neki, közös programjaink is vannak, moziba megyünk, vagy sétálni, kettesben is, gyerekkel is, én úgy gondolom, hogy megadok neki mindent. De amikor dolgoztam akkor is mindig ugyanígy foglalkoztam vele. Illetve egymással, mert ő is foglalkozott velem ugyanennyire.
2013. júl. 19. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!