Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne a párom érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a párom érdeklődését felkelteni szex közben?

Figyelt kérdés

Minap szóba került a párommal az exe kapcsán, hogy vele 30-40 perces menetek voltak, velem viszont csak 10-15. Azt mondta, hogy nagyon ügyes volt a csaj, szex közben újra és újra felkeltette az érdeklődését. Ez engem roppant mód zavar, hogy ezt így közölte velem, jobb lett volna erről nem tudni. De azt azért már csak nem akartam megkérdezni hogy mitől volt ennyire jó a csaj...


Hogyan lehetne felkelteni a figyelmét szex közben, hogy lehetnék jó/jobb az ágyban?


Nem csak úgy fekszek az ágyban, mint egy darab fa. De adhattok úgy is tanácsot, mintha csak egy darab faként feküdnék az ágyban.

Minden tanácsot szívesen fogadok :)


Köszönöm!

Nóra.


2013. júl. 19. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Bekapcsolod a a sporttv-t.
2013. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Vicces, hogy jól megalázott, és te még a kedvében akarsz járni...
2013. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Hívd meg egy barátnődet is!
2013. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy veled azért megy el hamarabb, mert te jobb nő vagy, mint az előző, így jobban fel tud izgulni.
2013. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

kotozd jo erosen az agyhoz...aztan

opcio 1 mutasd be egy meleg focicsapatnak

opcio 2 mutasd meg neki a legujabb vasarlasod: felcsatolhato mupenisz

opcio 3 tarts bemutatot a legjobb haverjaval, hogyam kell a te erdeklodesed fenntartani 3 oran keresztul

opcio 4 vagd le neki, mikozben ecseteked, hogy ugy sincs ra szuksege, mert hasznalni nem tudja

opcio 5 tord ossze a matchboxgyujtemenyet


kellemes hetveget kivanok

2013. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

foglaltfelhasználó

nem vagyok jobb nő az előzőnél sajnos...


többiek:

én komoly válaszokat szerettem volna kapni, nem pedig ilyen h*lyeségeket...


lehet, hogy megalázott ezzel, viszont a kapcsolatunk érdekében én ettől függetlenül még szeretnék javulást a szexben.

2013. júl. 19. 23:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Húha, hát bevallom ezt a dolgot nem teljesen értem, szerintem (bár lány vagyok) a fiúk maguknak jobban tudják kontrollálni, hogy mikor élveznek el, mint mi nekik.

De amit megtehetsz: kényeztesd orálisan az együttlét előtt, majd az együttlét során váltogassátok a pózokat (biztos tudod, melyikben élvez el a legkönnyebben, azt tartogassátok a végére. Szerintem az is izgató, ha látja rajtad (vagy hallja), hogy te élvezed. Esetleg "vedd át az irányítást", ülj rá és diktáld te a tempót, markolj bele hajába, legyél tüzes. Ennyi jut most eszembe.

2013. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

akkor megpróbálom én komolyra fordítani a szót^^

1. miért tart 10-15 percig? ha gyorstüzelő ezen segíthetsz azzal h húzd kicsit az agyát, és ne tegyél annyira a kedvére, keltsd fel az érdeklődését azzal h "vajon ő mikor kerül sorra?":) hosszasan lehet előjátékozni, simogatni egymást illetve nem 'megdugva' leszel, hanem szeretkeztek, ami érzelmileg is kielégítőbb...

2. milyen érdeklődése van, amit fel kell ilyenkor kelteni? ha van valami fétise, az jó játék tud lenni ha természetesen számodra elfogadható:) ha a gyakoriságban veszti el az érdeklődését, tölthettek tartalmasabb időt egymással párként.. ha pedig a szex uncsi neki, akkor helyszínváltoztatással is feldobhatod, vagy szerepjátékozással, és játszani sokáig lehet:P

másrészről pedig a korotok, az életkörülményetek, a munkátok, és a szex iránti szükségletetek is szerepet játszik.. teljesen kizárhatónak tartom, hogy olyan legyen neki veled mint az exével, mivel nem vagy az utóbbi klónja^^"

2013. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

figyelj, mi nem ismerjük a pasidat, nem tudjuk, mi kelti fel az érdeklődését.

Szexi fehérnemű, tűsarkú cipő abban illegj előtte aztán vesd térdre magad és szpd le keményen.


További variációk: Közöld vele, hogy unalmas az ágyban. Vadulj be, provokáld ki hogy jó keményen megrakjon. Utána odalesz érted, plusz az is felmerülhetne hogy ő dolgozzon meg a te kegyeidért egy kicsit és ne fordítva. Próbáljatok ki új pozíciókat. Suttogj disznóságokat a fülébe hogy mit csináljon veled. Vagy mondjuk szpás után hasalj rá a konyha asztalra, húzd fel a szoknyádat és közöld vele, hogy ott azonnal akarod, és ha jól csinálja megengeded neki, hogy az arcodba élvezzen.


Most más nem jut az eszembe.

2013. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hát itt leginkább a szex közbeni dolgokról van szó, hogy mit kellene csinálni szex közben, hogy tovább menjen a dolog.

az orális kényeztetés kipipálva minden alkalommal :)

látja, hallja minden egyes alkalommal hogy élvezem a dolgokat. :D

a lovagló pozíció pedig nem túl nyerő sajnos, egyikünk részéről sem.

a többit viszont köszönöm szépen:)

2013. júl. 19. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!