Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megtegyem? Meglepj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Meglepjem így a barátom?

Figyelt kérdés
Szóval ő elment nyaralni és megbeszéltük, h utána megyek pénteken, de tudom hol vannak pontosan stb.. és arra gondoltam ha elötte egy nappal délután lemennék meglepni Őt. Felhívnám az egyik lányt aki ott van. megkérdezném hol vannak stb és oda mennék. szerintetek?! butaság?:) vagy örülne neki?( Ő is mondta, hogy menjek hamarabb, de igy izgibb lenne, nem?!)
2013. júl. 19. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy kellemetlen meglepetés érjen! :)
2013. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ötlet:)
2013. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Légy derülátó!
2013. júl. 19. 23:41
 4/13 anonim válasza:
Fájópont lenne
2013. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
miert?
2013. júl. 19. 23:42
 6/13 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha megbeszélek egy időpontot, és korábban jönnek... szeretek felkészülni...stb...
2013. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja ja, rosszul is elsülhet!
2013. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet mivel nem lesz ideje eljönni a csajától
2013. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De hogyan rosszul? Én pl tökre úgy képzelem el, hogy a vízbe úszkálnak (ez a délutáni program) én meg kint várom :) Egyszer csináltam így - elmentem a házához és mondtam hogy vigye már le sétáltani szegény kutyát.. és ott voltam a háza elött..nagyon örült neki:-) azóta is emlegeti h tetszett neki nagyon(van távolság azért a két város között)
2013. júl. 19. 23:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolt át! Valószínűleg szeretne felkészülni a jöttödre, de ha csak úgy beállítasz lehetséges kicsit zokon veszi. Valamint hiheti akár azt is, amit írnak a többiek, hogy nem-e azért érkezel korábban, hogy rajtakapd. De nem igazán tartom valószínűnek. Inkább csak annyi, hogy szeretne rád felkészülni és kész.
2013. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!