Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy egy alapvető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy egy alapvető, udvarias beszélgetésre ne legyek féltékeny? Ráadásul az én egyik barátnőmről van szó, tehát még csak nem is egy idegen lány.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de nekem még mindig gondjaim vannak a bizalommal, főleg az előző rossz kapcsolatom miatt. Tegnap voltunk egy rendezvényen és hivtam a szomszéd lányt, akit nemrég ismertem meg, és mivel ő másik városban tanul, inkább ott vannak barátnői, nem itt.. na jó, mivel együtt járunk tornára is, mondom neki jöjjön el velünk, a pasim, egy haverja, ő meg én. Egy ideig minden ok volt, de a film után elmentünk egy sörözőbe ahol vannak a fesztiválos bulik, és onnan amikor mentünk vissza a buszra, kb 15perc, folyamatosan beszélgettek a lánnyal, nekem meg ez rémesen zavaró lett.. nem azt mondom h én vagy a haver nem szóltunk közbe, de akkor is.. aztán a haverja kérte a kabátját, amit a táskába raktam, én meg odaadtam a pasimnak az üveget amit el akartam dobni h dobja el, én kivettem a kabátot, ő eldobta az üveget, de nem jött vissza mellém, hanem azon az oldalon maradt, ahol volt a lány.. hááát, mit ne mondjak, nagyon kiakadtam, de nem szóltam semmit. Női megérzésként előjött bennem h tuti meg fogja kérdezni h hazakisérjenek-e minket, és tádáááám, meg is kérdezte.... én meg már nagyon dühös voltam és mondtam neki h nehogy már most kezdjen el kisérgetni amikor amúgy se szokott(ez nem teljesen igaz, mert mindig hazavisz, volt olyan is, amikor ő volt kocsival, én meg egy barátnőm nem, és a barátnőmet is hazavittük, pedig nem is esett útba) Ő persze nem értette a dolgot, én nem szóltam többet hozzá. A csajjal beültünk egy taxiba és hazajöttünk... Rettenetesen bánt a dolog, nem tudom elmagyarázni, hogy miért. Pedig a csaj elöl deszka, hátul léc, nem is az ilyenek jönnek be neki. De most ezt hogy a fenébe mondjam el a pasimnak, hogy ne úgy jöjjön ki, hogy hisztizek, vagy hogy veszekedni akarok?


23L, 27F



2013. júl. 18. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nőj fel
2013. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1-nél a pont.
2013. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha ez sose fog bekövetkezni? Én is érzem, hogy gáz... sőt, tudom. De megragadtam a régi kapcsolatomnál, és félek, hogy sose sikerül annak az árnyékából kilépni.:( Akkor ne is szóljak erről, ugye?
2013. júl. 18. 11:54
 4/11 anonim válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, én elmondtam neki, hogy nem vitatkozni akarok, és lehet, hogy csak a buta paranoiám az, de mintha kicsit úgy tűnt volna, mintha felkeltette volna az érdeklődését más is. Aztán mondtam, hogy ebben nincs semmi baj, mert hát biológiai lények vagyunk, csak ha így van, akkor beszéljük meg. Nekem akkor ő bevallotta, hogy vonzónak találta a lányt, de tényleg nem látott többet belőle egy jó beszélgetésnél, és mondta hogy engem szeret. Azóta már nem vagyunk együtt, de az eset után még egy évig boldogok voltunk. Szerintem őszintén, higgadt hangnemben, tárgyilagosan próbáld vázolni és megbeszélni a dolgot. De ne támadd le és ne vádold meg semmivel. Észrevételeket mondani és kérdezni ér, de csakis "jó szándékkal". Beszélj vele, sok sikert!
2013. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Előző vagyok.

Esetleg azt is hozzáteheted, hogy miért vagy ilyen, az előző rossz kapcsolatok és megkérheted, hogy segítsen ebben. Ha szeret és bízhatsz benne, akkor segíteni fog :)

2013. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudja jól, h min mentem keresztül az előzőnél.
2013. júl. 18. 12:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyesmit senki nem szeret hallani a párjától. Megmondom miért. Tegyük fel, hogy ezt elmondod neki (lássuk be, nem történt semmi és te mégis féltékenykedsz). Ezután az jön, hogy vagy megnyugtat, hogy nem fordul elő többet ilyen, vagy veszekedtek. Ha veszekedtek az rossz. Ha megnyugtat, hogy nem lesz ilyen többet, akkor vagy betartja és úgymond folyamatosan kontrollálnia kell magát melletted (nem jó dolog), vagy egyszerűen nem fogja elmondani ha épp beszélgetett random lánnyal, mert tudja, hogy alaptalanul féltékenykedsz. És hidd el, nem jó irány az, ha egyre több ilyen kis titka lesz előtted. Vedd fel úgy a dologot, hogy amíg nem a hátad mögött ismerkedik, flörtöl vagy csak beszélget, addig nyilván nem azért teszi, hogy megcsalhasson.
2013. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg mondott valami olyat a csaj, hogy szeretne hasonlítani Monika Beluccira, és mondta a barátom hogy inkább ne, vagy jobb is, vagy valami ilyesmit.. miezmár?
2013. júl. 18. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:
neked még nem való egy kapcsolat. Mi lesz, ha kiderül, hogy barátod el fog menni sörözni egyet a kolleganőivel (ami szinte minden kapcsolatban megtörténik)? Kiadod az útját, mert érdekelte egy másik emberi lény akinek puncija van?
2013. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talán az nem zavarna annyira, mert az "legális"kapcsolat, mivel kollégák.
2013. júl. 18. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!