Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy haldokló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy haldokló kapcsolatnak úgy, hogy mindkét fél szereti egymást?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 15:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ne mondd már.. akkor valószínűleg nem volt még kapcsolatod! Egy sok ideje tartó kapcsolatban nem létezik, h ne legyen két ember közt nézeteltérés. Attól még szerethetik egymást
2013. júl. 20. 16:03
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
De, mindenki veszekszik, és vannakl viták. Aki mást mond, az hazudik. A kérdés az, hogy miből fakadnak ezek a viták, és h tudjátok ezeket kezelni.
2013. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Aki azt mondja, hogy mindenki veszekszik, annak nem volt még normális kapcsolata. Két ember nem azért van együtt, hogy veszekedjenek meg megoldják a vitákat, hanem azért, hogy boldogok legyenek. De nem is csodálom, hogy ezzel sok ember nincs tisztában, hiszen az emberek 90%-ának szar kapcsolata van.
2013. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De, képzeld, volt normális kapcsolatom, de mivel nem vagyunk egyformák, elkerülhetetlenek a nézeteltérések. Minden kapcsolatban. Ott van inkább gond, ahol nem veszekszenek, mert ott elfojtás van, és az rosszabb. Egyszer kitörhet.. Mellesleg olyan nem létezik, hogy vki konstans mindig boldog.
2013. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Blablabla... Ismételni tudom magam. Te is megelégszel a híg fossal.
2013. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a kérdés, hogy miért haldokló a kapcsolat?
2013. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! alapjában véve többször szakítottunk, na itt ette meg a fene, ugyanis ez régen nem működik, ami miatt szar senki nem foglalkozik vele, megoldja, ez még a szerelem után még csak nem is szeretet, hanem megszokás,

szakítsatok és kész N

2013. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ahol haldoklik egy kapcsolat ott nem szereti mindkét fél egymást.

És ezt úgy mondom, hogy több éves boldog párkapcsolatban élek. Viták lehetnek, de ha már haldoklik, ott szerintem max megszokás vagy ragaszkodás van, de nem szerelem.

2013. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az a sok szakítás is mind miattam volt, mert hirtelen haragú vagyok és amikor szakítottam, akkor azt indulatból tettem. Ő egyszer sem mondta, hogy legyen vége. De aztán én is amikor lenyugszom, akkor rájövök, hogy nem is akartam én a szakítást..:/
2013. júl. 20. 16:14
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Akkor meg miatta szakíts. Senki se akar magának ilyen elmeroggyant csajt.
2013. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!