Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 eve tortent, hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 eve tortent, hogy a baratom megcsalt de az az egy ev alatt lelkileg osszetortem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar 1 eve tortent,hogy a baratom megcsalt meg mindig vele vagyok,tobbszor ejtettem ki a szamon ,higy vege , de utana rogton megbantam, de sajnos marnem olyan mint regen, de ez most az en hibam, mert nem tudok benne megbizni,most is elment buliba, es egyszeruen nem megy a bizalom ,gorcsolok, idegeskedek, ez igy nem jo tudom, nem tudom mit tegyek mertt meg mindig nagyon szeretem es probalkozik,de mar lelkilegnem birom ,ugy erzem tonkre teszem magam

Lehet ,hogy a tavosag miatt , mert most 3 honapig kulon vagyunk, miattam

A csaladtagjaim barataim , azt mondjak nem tesz semmit, de ha latom,hogy egy lany kedveli a kepet, rogton kombinalok...tenyleg nemtudom mi a helyes,varjak meg, vagy lepjek tovabb


2013. júl. 21. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell lerendezni,ha nem tudsz neki megbocsájtani akkor szakítsatok én így gondolom.Mert csak megmérgezi a kapcsolatot.Ha úgy döntesz hogy megbocsájtasz,akkor tényleg úgy legyen.
2013. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

keress valakit aki meggyógyít a lelki sebekből, feltéve ha még nem késő


nekem pl. már az

2013. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz örökre megkeseredett gonosz ember lenni magad is
2013. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek így nem látom sok értelmét.

Mire várnál?

2013. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy ha valaki úgy dönt hogy megbocsájt,akkor tényleg bocsásson meg,mert különben megbélyegzi a kapcsolatot úgy ahogy van.Bizalom nélkül halott ügy a dolog.Ha nem bírsz neki megbocsájtani akkor eresszétek el egymást.
2013. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lelkileg èpülj fel.
2013. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz már benne bízni - ez a történtek után teljesen érthető. De így semmi értelme egy kapcsolatnak, ezt szerintem te is érzed, ezért tetted fel a kérdést.


Néhány éve én is beleestem ebbe a hibába, egy év után sokalltunk be mind a ketten, és akkor szakítottunk.


Tovább kell lépni, a bizalmat nem lehet újraépíteni.

2013. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már régen hagynod kellett volna a fenébe, csak az idődet pazarlod teljesen feleslegesen. Ha egyszer megcsalt, akkor többször is meg fogja tenni/megtette, mivel súlyos önbizalomhiánnyal küzd: állandó megerősítésre van szüksége, hogy ő már pedig micsoda "alfahím", miközben egy bizonytalan senki. Te pedig ezt tűröd és elpazarlod az életedet egy ilyen emberre. A probléma szerintem az, hogy nem mersz váltani és beleugrani az ismeretlenbe (ez a nehezebb út, de a legjobb), mivel te magad is bizonytalan vagy. Állandóan ilyen kérdéseket teszel fel magadnak: "de ha szakítok vele, akkor mi lesz velem? Egyedül leszek, azt nem bírom ki... Szerintem először magadban kellene rendet tenni...

U.i: mindenki úgy k*rja el az életét, ahogy akarja! A döntés a te kezedben van!

2013. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!