Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek, aki úgy érezte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek, aki úgy érezte, hogy sosem fog kelleni egy olyan pasinak/csajnak sem, aki tetszik neki, és mégis összejött neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2012. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, így éreztem, most mégis nem akármilyen sráccal vagyok :)
2012. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tanáromba voltam gimiben halálosan szerelmes. Na , ha valamire, akkor arra azt gondoltam soha nem jönne össze.


Láss csodát, 6 éve egy pár vagyunk. :)


24/N

2012. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NEKEM nem kéne egy olyan pasi, akinek nem kellek.
2012. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"nincs" - hát ez biz reprezentatív így egy embertől
2012. márc. 27. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen vagyok. Nem volt egy kapcsolatom sem 22 éves korom ellenére. Akinek én tetszettem, az nekem nem tetszett, aki meg nekem tetszett, annak én nem tetszettem. Egyszerűen nem tudtam elképzelni, h. valaha is találni fogok olyan srácot, akivel kölcsönösen tetszünk majd egymásnak. (tudom, nem csak a külső a lényeg) Most viszont 1 hónapja van egy kapcsolatom, és olyan sráccal, akiről azt gondoltam volna, h. nem fogok neki tetszeni. Aztán ő nézett ki magának először, és most nagyon boldog vagyok. :)
2012. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Az egész tinédzser korom kemény önbizalomhiánnyal telt, azt hittem soha nem lesz csajom. Lett.

2012. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akire eddig igazán fájt a fogam, az mind megvolt.

Na jó, Gaál Noémi még várat magára... :))))))))

2012. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!