Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok rosszat tettem ellene, ennek ellenére lehet normális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Megcsaltam (csók), szakítottam vele, a szakítás után volt, hogy újra elkezdtünk találkozgatni (haverilag, csak aztán mégis több lett belőle), volt hogy elmentem vele bulizni és mégis mással voltam utána este és őt ott hagytam, és most egy jó ideje vele és egy másik sráccal is párhuzamosan alakulnak a dolgaink (tud mindenről).

7 hónapig voltunk együtt, 4 hónapja szakítottunk, de azóta is jóban vagyunk, nem vesztünk össze vagy ilyesmi, mert nem volt egymással semmi problémánk, csak egy idő után eléggé elhanyagolt és nálam elmúlt ettől a korábbi szerelmes érzés... vagyis igazából nem is elmúlt, hanem csalódtam, hogy nem szeret eléggé, és ilyen hülye módon akartam bizonyítani magamnak, hogy más biztos megbecsülne, nem úgy mint ő.

Azt mondta, hogy ő ezeken a dolgokon teljesen túl van, ismer annyira, hogy tudja hogy mi miért volt és nem baj, ő mindenképp velem akar lenni, mert tudja, hogy mennyire összeillünk, csak elég sok minden miatt sajnos elrontottuk a dolgot mindketten.

Tudom, hogy ezt komolyan mondja, mert most így érzi, mivel nagyon szerelmes, de később úgyis rájönne, hogy nem normális dolog ilyesmiket elnézni. És másrészről én magamat ezek után nagyon rossz embernek tartom, nem hiszem, hogy megérdemelnék egy olyan srácot, mint ő.

Viszont mindketten szeretjük egymást, szóval sehogyse tudunk elszakadni a másiktól.

Ilyenkor mégis mit lehetne tenni?

(Ja és mindketten olyan típusú emberek vannak, akikre mindenhol tapadnak a másik nem tagjai, szóval nem azért kerülgetjük ennyire egymást, mert félnénk az egyedülléttől)

Ilyesmiken túl lehet lenni szerintetek vagy nem érdemes megpróbálnunk újra? (Barátilag így is úgyis jóban leszünk, mert együtt vagyunk a legboldogabbak mindig, szóval teljesen ez nem lesz lezárva semmiképp).


2013. júl. 21. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
te vagy a pasi, fogadjunk..
2013. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt írta, hogy egy másik sráccal is párhuzamosan alakulnak a dolgaik (a kérdező és a másik srác dolgai egymással) szóval nem ő a pasi :D


Másrészt: Kedves Kérdező

ha ilyen tisztán tudod értékelni a dolgot, akkor már elég jó ember vagy hozzá, hogy megérdemelj "egy olyan srácot mint ő" :)

Ha elkerülöd a további olyan hibákat amiket elkövettél, egész nyugodtan vágj bele a dologba, csak igyekezz nem elfelejteni, hogy együtt vagytok a legboldogabbak, még ha néha kedved támadna valami újra, akkor is.

Próbáljatok valahogy több bizalmat a kapcsolatba vinni, hogy ne kelljen egyikőtöknek sem kételkedni, hogy a másik megbecsüli, csak esetleg valami gondja van és azt érezni rajta.

Sok szerencsét és bátorságot :)

2013. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!