Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még a kapcsolatunk elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a kapcsolatunk elején elmondta nekem h egyszer kipróbálná a bigámiát a barátnőm, normális ez?

Figyelt kérdés
Még az elején beszélgettünk egymás perverzióiról, és ő elsőként elmondta h neki a bigámia a perverziója, tehát h egyszer kipróbálná két fiuval a kapcsolatot(én meg elmondtam h az én perverzióm az h egyszer kipróbálnám két nővel is a szexet) Miután rájött h hülyeséget mondott el kezdett magyarázkodni nekem, h ez csak a fantázia területén van neki és ott is marad. Lányok nektek is volt már ilyen perverziótok?
2013. márc. 10. 12:10
 1/9 A kérdező kommentje:
amugy egy szemüveges, kívülről totálisan hűségesnek kinéző szolid lányról van szó aki 20 évesen veszítette el aszűzességét és rajtam kívül egy barátja volt csak
2013. márc. 10. 12:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, ha az ember mindenfélét elképzel. Lehet, hogy pont azért gondolkozott ilyenen, mert még csak egy barátja volt, és mindenhonnan azt látja, hogy hetente cserélgetik a partnereiket az emberek. Amikor te "visszavágtál" neki a hármas dologgal, biztos beleérzett, hogy ő sem lenne ilyenre képes, mert biztos rosszul esne neked.

Én csak azon gondolkodtam, milyen lehet hármasban egy másik lánnyal, de nem tudom, ha alkalmam lenne rá, belemennék-e. A fantáziálás még nem tiltott ;)

19/L

2013. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már képzelődni is bűn ? Hol tartunk...
2013. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem is értem,hogy miért maradtál vele...

2. nem,nem normális,lehet neked az,de a normális embereknek nem az.

2013. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt régebben egy nő barátom(mármint nem szerelmem) és vele beszélgettünk ilyenekről.Én azt mondtam,hogy jó lenne,ha 2 lány szeretne engem,és osztozkodnáak rajtam,akár együtt is aludnánk 3an.Az egyik az egyik kezemen feküdne,a másik a másikon.Erre azt mondta,de önző vagyok...

Lehet,de nem akartam valóra váltani.Én legalábbis.

2013. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem is értem,hogy miért maradtál vele...

2. nem,nem normális,lehet neked az,de a normális embereknek nem az." szerintem az egyetlen aki itt nem normális az te vagy. Nekem ne mond hogy neked még nem volt egyetlen hasonló gondolatod sem mert tudom hogy hazudsz....

2013. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mivel kiderült a szó jelentését sem tudta, valamit összekevert

ez nem hiszem perverzió, a 3 felállás, de jobb kapcsolaton kívül N

2013. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bigámia - egy férfinek több felesége van.

x'D biztos értelmes lehet.

2013. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:19

Mindenkinek más a normális, nekem pl az orális szex, anális szex nem, magyarázhatnám, hogy miért undorító nekem, ne mond, hogy három ember kapcsolata ezekkel szemben nem normális XD

2013. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!