Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány szájából ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szájából ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokat kellett már csalódnom...de érzem ,hogy benned nem kell..de nem vagyok biztos magamban
2013. júl. 21. 20:20
 1/5 Cyklon ***** válasza:
lehet párszor félre megy de hát ez van :D
2013. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teremts nagyobb komfortot.
2013. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A büdös életben nem fog összejönni veled.
2013. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"érzem ,hogy benned nem kell..de nem vagyok biztos magamban"


Nálam már most repülne. Olyan asszonyka kell aki tudja mit akar, nem sz*rakodik itt ilyen marhaságokkal. "tudom mit akarok, de lehet hogy mégsem" na bammeg...

2013. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja ez kb olyan hogy előre bebiztosítja magát, hogy ha pl jártok ő meg megcsalna, meg ilyenek,, persze attól hogy ezt mondta ugyanolyan hülye r*banc, de ő saját magát ezzel megnyugtatja.
2013. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!