Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem megviselőek lelkile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem megviselőek lelkileg ezek az 1 éjszakás kalandok? 21/f

Figyelt kérdés
Sokszor ilyen van csak és annyira kényelmetlen az egész. Mindenki azt mondja, hogy az a legjobb, de szerintem csak egy ideig okés. Egyre többször vagy depis, szomorú..mintha nem is kapnák igazi érzelmeket. Nem vagyok egy hisztis típus ,de a napokban nagyon, és azt érzem ,hogy ezek miatt:/

2013. júl. 21. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
de cuki vagy :D
2013. júl. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Es amugy erre ki kenyszerit?..
2013. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó egy fiútól ilyet hallani :)

Akkor hagyj fel ezekkel az egyéjszakás kalandokkal és meglátod, hogy egy idő után az olyan lányokat is érdekelni fogod, akik nem csak erre hajtanak. Lehet, hogy pont azért kerülnek el, amiért én is az olyan fiúkat, akikről hallom, látom, hogy ilyenek. Mert ha közeledne hozzám azt hinném, hogy én is csak arra kellenék neki és nem akar komoly kapcsolatot.

Az elején biztos nagyon nehéz lesz ellenállni, de megéri.

2013. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!