Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túlságosan nyeregben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túlságosan nyeregben érzi magát, mit tegyek, hogy ez változzon és megbecsüljön?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy én jobban szeretem, ragaszkodok hozzá, mint ő hozzám. Azt hiszi hogy azt csinálhat amit akar, úgysincs következménye, mert úgyis visszakap engem előbb-utóbb. Ha meg távolságtartóbb vagyok vele, akkor meg panaszkodik hogy én nem törődök vele, csak magammal foglalkozok és hogy neki milyen rossz.

22N



#barát #nyeregben
2013. júl. 22. 15:01
 1/2 Amélia:) ***** válasza:
anno enyém is elkényelmesedett. szakítottunk :D ...
2013. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legegyszerübb ha elérhetetlenné teszed magad.

Azért érzi ezt, mert ismer téged tudja hogy lennél oylan lökött hogy visszamennél hozzá akkor is ha hülyeséget csinál.

Igenis burkolózz be és hagyad hogy küzdjön érted. Legyél talpraesett és ne hagyd, hogy elbájoljon. :)

2013. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!