Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan lobbanékony vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan lobbanékony vagyok. Hogyan tudom kontrollálni ezt magamban?

Figyelt kérdés
Szegényt a hirtelen heves természetem miatt sokszor megbántom.Hirtelen támadok,és csak utána gondolkozok el rajta,hogy ezt nem így kellett volna,nagyon nem.Hogyan tudnám magamban fékezni ezt?

2013. jún. 26. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdés helyesen:Hogyan tudnám kontrollálni?
2013. jún. 26. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el boxolni.
2013. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+ ha ütni akarsz akkor gondold azt hogy anyukád van elötted. Remélem jóban vagy a muterrelXD
2013. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szavakkal bántom meg,nem szó szerint!Van,hogy előbb beszélek,mint gondolkodok,vagy kombinálok.
2013. jún. 26. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem jó. Próbálj elötte gondolkodni hogy ez fordítva hogy esne neked. Fontos hogy ne rá zúdítsd a haragodat. Tényleg kell neked valami amivel levezetheted ezt. Sajnos nemigen van más megoldás max oxlan aki elviseli ezt nem tudom. De szerintem nemigen van oylan aki hosszútávon birná ezt. Am a barátodról van szó ugye? Mármint hogy őt bántod.
2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, róla van szó,és ő nehezen viseli,amúgy sem egy veszekedős típus.Van,hogy nincsen semmi bajom,tehát ez nem rendszeres,csak keveset vagyunk együtt,és ilyenkor jár az agyam.
2013. jún. 26. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Az exbarátnőmtől is igen sok iylet kaptam. Sokszor fejemhez vágott oylat amiért már tucadszor elhagyhattam volna. A sors úgy hozta hogy kitartottam mellette, de megszívtam vele mert megcsaltxD Na midnegy a lényeg az hogy kevés ember tűri ezt meg. Mindenképp változtatnod kell, mert egy idő után bele fog unni azt otthagy, vagy annyira megromlik a kapcsolat hogy kiveszik belőle a szeretet azt uygebár meg nem akarod.
2013. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem akarom.Ő milyen volt,és miért maradtál vele úgy?
2013. jún. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!