Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotokról kiderülne, hogy felesége és kisfia van akikről eddig nem is hallottatok?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a páromnak van egy felesége és egy 3 éves kisfia. Üzletkötőként állandóan utazgat, heti 2-3 napot van itthon, egyáltalán nem tűnt fel, hogy átver. Amikor rákérdeztem, nem tagdott semmit, azt mondta, egyikünket sem akarja elveszíteni. Nem tudom mit tegyek. Teljesen össze vagyok zavarodva.
2013. márc. 6. 12:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
A helyedben biztos meglátogatnám a feleségét, ő is jobbat érdemel..
2013. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom ezek után ez miért kérdés.
2013. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Nálam ez azonnali szakítást jelentene. Úgy dobnám ki hogy a lába sem érné a földet. Ha nagyon bosszúálló természetű lennék, akkor még a feleséget is felvilágosítanám, hogy figyeljen jobban a férjére mert nem csak engem hanem őt is csúnyán becsapja nap mint nap. De én nem vagyok bosszúálló.. Viszont ha én lennék a feleség, örülnék ha a sértett szerető mindent elmondana nekem, hogy tudjam az igazságot.
2013. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
44%
Hozd össze a feleségét, a te férjeddel...
2013. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%
Ez kérdés? Szakítanék... Eszem ágában sem lenne részt venni egy szerencsétlen nő megalázásában...
2013. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, ez miért kérdés??? Én abban a szent minutumban szakítanék.

Nem fogok tönkretenni egy családot!

27/N

2013. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Az illetőnek a helyén vannak még a golyói?
2013. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%

1. Szóba se állnék vele többet.


2. Ha megoldható, a kedves feleségével is közölném, hogy mekkora egy gerinctelen féreg a férje. Jogában áll tudni...


Nagyon sajnállak egyébként, annyira undorítóak az ilyen emberek :( Nincs rosszabb annál, mint mikor átvernek.

2013. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
70%
Miota vagytok egyutt?
2013. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
31%
Kérvényezzétek a köztársasági elnöktől a többnejűség engedélyezését, így a "párodnak" sem törne össze a kicsi szíve.
2013. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!