Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni egyik napról a másikra egy olyan embert, akibe szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

Egy nagyon közeli barátom szerelmes volt belém, de egy piti dolgon összevesztünk, megsértődött és azóta nem keres (ennek 3 hete). Előtte én voltam neki az atyaúristen és akármi balhé volt köztünk, kibékültünk. Tudni kell róla, hogy rettentő makacs személyiség, számtalanszor volt olyan, hogy a veszekedés után azért nem keresett 2 hétig,mert lázadt és betartott, közben meg meg volt veszve, hogy nem láthat...

Most is ez lehet, vagy már tényleg azt sem tudja, hogy egyáltalán voltam? El lehet felejteni egy embert, akiért előtte szabályosan meghalt?


2013. júl. 22. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet, csak gondolom menekülni próbál a fájdalom elől, főleg így, hogy elutasítottad. Szar lehet neki látni téged, meg azt, hogy ott vagy, ő szeret, és mégsem lehetsz az övé. Jobb híján visszavonulót fúj. Érthető
2013. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet, csak megjátssza.

Nekem is volt egy ilyen nő az életemben. 1 hét alatt úgy túltette magát rajtam, hogy felköszönteni is elfelejtett szülinapomon 2 napra rá. :)

Ha valakiben valódi érzelmeket ébresztesz az nem múlik el 1-2-re.

2013. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igazából ez egy olyan kapcsolat köztünk, hogy se veled, se nélküled. Valamilyen szinten én is szeretem.
2013. júl. 22. 16:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem lehet.Magát próbálja "megóvni" tőled,így könnyebb neki,hogy nem lát,nem beszél veled.Min vesztetek össze?Már nem lehet rendbe hozni?
2013. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...
2013. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A koncepció ott rossz, hogy szerelmes beléd, te meg csak közeli barátodnak tartod. Ennek ellenére hiányolod, mert örülsz, hogy van egy rajongód. Gondoltál rá valaha is, hogy ő min megy keresztül minden egyes nap? Mindezt az éppen aktuális incidenstől függetlenül. Amikor éppen jóban vagytok, ő akkor szenved a legjobban.
2013. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az volt a baj, hogy másként képzeltük el a közeljövőnket együtt...
2013. júl. 22. 16:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 16.44-es, mint írtam, énis szeretem, csak nem olyan intenzíven, mint ő engem!
2013. júl. 22. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Magadat csapod be.
2013. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy szereted,vagy nem.Köztes út nincsen.Ha nem szereted,akkor hagyd,ne kínozd tovább.
2013. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!