Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy kicsit mozgássérült lánnyal?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajszit, arcra nagyon szép és gyönyörű szemei vannak, kedves, mosolygós, csábos. Az alakja kicsit telt, de nem zavaróan. Egy pár napja láttam a strandon közelebbről és láttam, hogy mindkét lábán műtéti hegek vannak és mezítláb kicsit sántít az egyik lábára. Egyik ismerőse mondta, hogy donga lábbal született.
2013. júl. 23. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora hülye fax vagy te. Nem érdemled meg azt a lányt.
2013. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem igény hogy kecsesen járjon szal igen :)
2013. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
szegény lány...ha ilyen miatt elbizonytalanodsz, akkor mi lesz ha összejössz vele? nagyon gáz vagy...és ha szegény dongalábbal született? mi van akkor? jobbat érdemel nálad szerintem...
2013. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Aspartia ***** válasza:
engem az se zavarna ha amputálva lenne egy csávónak.
2013. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze de baromira állszentek vagytok. Egyikőtök sem jönne össze vele, mert ha ez így lenne akkor minden egyes nyominak lenne párja. Nemtudom nektek úgytűnik hogy így van? Mert nekem baromira nem....
2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hát figyelj előző...szerintem nem az a fontos, hogy valaki mozgássérült vagy nem...
2013. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Aspartia ***** válasza:

Meg ez az ember személyiségétől is függ. Ha pl az illetőnek komplexusa van, akkor hiába várja el a többi embertől, hogy fogadják el, ha ő még saját magát se tudja.

Ha viszont ezekből nem csinál nagy problémát, illetve NEM tekinti problémának azt, hogy most donga a lába (fent említett leendő barátnő), ami persze nagyon nehéz, de a legrosszabb az ha valaki belekezd az önsajnálatba.

Hidd el tapasztalatból beszélek, nekem is van tesi hibám, bár közel nem ilyen szintű, de akadályozhatna a kapcsolataimban ha hagynám. Néha hagyom is sajnos.. :/

2013. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg az. Nem kell állszenteskedned gondolom te sem lennél együtt egy olyan férfival pl akinek kisebb testi hibaként nincsen pénisze, avagy ugyancsak kis testi hibaként mondjuk hermafroditaként születik, esetleg nyaktól lefelé béna. Hogyne,biztos nincs kifogásod... Azthiszem van egy két hely ahol már nagyon várnak mert ilyen emberrel még biztosan nem találkoztak.
2013. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az 50%-os hozzászóló szavaival élve,én a nyomik táborából írok.Mozgássérült vagyok,tavaly óta feleség és pár hónapja kismama,emellett pedig diplomás és nem munkanélküli.Normális életet élek,a férjem egészséges és soha nem okozott köztünk problémát a sérültségem.Ez a dolog túl van tárgyalva szerintem.Ha tetszik neked a lány,akkor hívd randira és bánj úgy vele,mint bárki mással.Ha nem szimpatikus vagy nem érzed vele jól magad,akkor "megy a levesbe",ahogy más menne ( persze kulturáltan kell szakítani),ha pedig minden kerek,akkor miért fosztanád meg magad attól,hogy boldog legyél?Nem csak te adhatsz neki sokat,hanem ő is neked,ahogy minden normális párkapcsolatban a felek egymásnak.
2013. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!