Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is pénzkidobás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is pénzkidobás lenne?

Figyelt kérdés
nekem a kedvenc programom, ha egy kávézó/söröző/étterem teraszán ücsöröghetek, a pincér kiszolgál és semmi dolgom. Tegnap elindultunk barátommal fagyizni, de mondta h drágább ha itt esszük meg, üljünk le máshol egy padra. Utána szomjasak lettünk, mondtam üljünk be valahova, de helyette vettünk a benzin kútnál üdítőt és leültünk egy padra. Jó volt, de nem az mit elképzeltem. Én jobban keresek jelenleg, mondtam h meghívom de arról hallani sem akar. Pedig engem nem érdekelne pár száz forint ha jól érezzük magunk tőle. Ő meg most spórol és emiatt az ár az első. Szerintetek ezt h értethetném meg vele, h nekem a pénz annyira nem számít de szeretném kiélvezni a dolgot akkor már? vagy ez ilyen pasi-csaj különbség, h szerinte pénzkidobás ez?
2013. júl. 23. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg elég rossz neki, hogy ő kevesebbet keres, hiszen ő a férfi. Az ilyenek sosem fogadnának el semmit sem egy nőtől.
2013. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha spórol, akkor pénzkidobás.


Mondjuk azt nem értem, neked miért nem mindegy, hogy hol ücsörögsz.

2013. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mi az h"az ilyenek?" Elfogad tőlem dolgokat, sosem számolgatjuk a garasokat, egyszer egyikünk vásárol egyszer másik, van h egymás után többször én nálunk ez alapvetően nem téma. Régebben ő keresett jobban akkor ő fizetett többet. De míg bevásárolni hagy, az ilyen extraprogramokat nem akarja h én fizessem
2013. júl. 23. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
lehet hogy ezt a sörözős, éttermes dolgot leszűkíthetnéd egy kicsit. Inkább menjetek el közösen vásárolni és főzzetek otthon együtt... nekem ez volt a kedvenc időtöltésem a párommal. :)
2013. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Argloss ***** válasza:
56%
Ez szerintem nem feltétlenül csak a pénz. Én személy szerint jobban élvezem elvonultan kettesben fogyasztani a kis innivalómat vagy séta közben fagyizni, mint csomó ismeretlen emberrel körülvéve. Kettesben sokkal meghittebb az egész.
2013. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A benzinkúti üdítő drágább am. Nincs ebbe semmi rossz, havi egyszer egyszer ki lehet bírni beülni valahová, nem kell a tesznyós ásványvizet palackból inni egy parkban.
2013. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek, a benzinkúti üdItővel pont ott voltatok, mintha beültetek volna valahová. Igen én is észrevettem a páromon, hogy ilyen dolgokon spórol, aztán valami baromságra pedig elszórja a pénzt.
2013. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért így tényleg illúzióromboló. Én is ritkán engedek meg magamnak luxust, de ha nekiiramodunk, hogy na akkor menjünk el egyszer jól érezni magunkat, akkor ne azon a 200 Ft pluszon múljon, meg nem azon idegeskedek, hogy jajj, ez így drágább...Nyilván ha napi szinten, vagy heti többször van igényed a beülősdire, az tényleg sok lehet, de néha azért nem kellene így lelombozni, főleg, hogy miből indul a dolog, és mi lett belőle. Ennél már az is jobb, ha vesztek a boltban üccsit meg egy doboz fagyit, aztán hazamentek és a kanapán elfogyasztjátok...De így, hogy elindultok úgy, hogy na üljünk be és érezzük jól magunkat, eszünk, aztán iszunk, és még mosdó is van, plusz csak ülni kell és házhoz jön minden, aztán lesz belőle egy "a padon üljük le vele, meg majd menet közben veszünk inni..." azért nagyon letöri az embert.
2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem volt drágább, 2 euróért vettünk 1,5 liter üdítőt míg ha beülünk 3dl-t se kapunk ennyiért
2013. júl. 23. 12:25
 10/14 A kérdező kommentje:

nem úgy indultunk el. csak h elmegyünk fagyizni, az én fejemben társult ez rögtön a teraszon ücsörgéssel nála nem. Én minden nap képes lennék teraszon ülni, de nagyon ritkán teszem meg, mert kevés az időm.

engem is így neveltek a szüleim, mindig spórolnunk kellett mert szegények voltunk de most h felnőttünk anyukámmal is szeretünk beülni valahova, és eleinte mindkettőnknek nehezére esett kiadni érte a pénzt de azt mondtuk h meg kell tanulnunk megengedni magunknak néha ilyesmi luxust

2013. júl. 23. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!