Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőnek párja van, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek párja van, az zavar egy szerelmes férfit és feladja, vagy ennek ellenére is küzd a nőért, vagy esetleg vár rá?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez egyénfüggő, de minden válaszadó személyes véleményére vagyok kíváncsi.
2013. júl. 22. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha párja van a nőnek és a nő szerelmes a párjába akkor hagyni kell az egészet a francba. Ha a nő nem szerelemes a párjába hanem abba a bizonyos "szerelmes férfibe" szerelmes :) akkor szakítson a párjával és jöjjön össze azzal akit szeret.
2013. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én küzdöttem.

Rajtunk kívülálló okok miatt nem jött össze végül, de ő szakítani akart, és velem lenni, én meg igyekeztem türtőztetni magam.

2013. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ált. hagyni szoktam az egészet. Nem akarom senkinek se a kapcsolatát szétcincálni, hogy én legyek a kis 3. k*csög (legyen az a kapcsolat akármennyire jó-rossz kettejük közt).

Nekem volt benne részem, mikor megcsalt a nőm, aztán a mai napig megtaposnám a kölök fejit. Szóval egy ahhoz hasonló gernyótól különbnek érzem magam. Ha meg a lány ott is hagyná egyből a srácot miattam, akkor ezt vszinű velem is megtenné x-y idő után.

2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem megcsalásról van szó, de nem is a nő hozzáállása itt a lényeg, hanem a férfié,hogy egyáltalán megéri -e a fáradságot manapság egy olyan valaki,aki párkapcsolatban él,ha az élet úgy hozza. Vagy csak ha minden ideális,akkor érdemes. Ha pedig a nő hozzáállása is számít a férfi döntésénél, akkor eszerint vagyok kíváncsi a véleményekre,vagy akár saját tapasztalatokra.A példa szerint itt most nem a nő kezdeményez. De kezdeményeznétek -e? Utána jön csak,hogyan is dönt a másik fél,aki sokféleképpen dönthet....
2013. júl. 22. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

"...egyáltalán megéri -e a fáradságot manapság egy olyan valaki,aki párkapcsolatban él,ha az élet úgy hozza. Vagy csak ha minden ideális,akkor érdemes...."


Ezt most nem egészen értem. Ha valóban szerelmes vagy, akkor akkor is küzdesz, ha a körülmények nem ideálisak. Szerintem. feltéve persze, ha a nő is akarja. Ha nem akarja, vagy nem "biztos" benne, vagy "idő kell neki, hogy eldöntse", akkor hagyd az egészet.

2013. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!