Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyi ideig tartanátok el a barátnőtöket, ha együtt laktok?

Figyelt kérdés
8 hónapja nincs munkája a barátnőmnek, és még soha nem is dolgozott. Év elején költözött hozzám, hogy a munkám miatt együtt tudjunk lenni többet, de azóta ő még nem dolgozott.
2013. júl. 23. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Már megint megkérdezed. Vele beszélgess erről. Keres munkát? Mennyire aktívan keres? Minden lehetőséget kipróbál? Nem szégyenli magát? Ha ezek negatív képet festenek, akkor szólj már neki, hogy továbbra nem szeretnéd eltartani.
2013. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
semeddig, de ez én vagyok
2013. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
81%-os, vele beszéljem meg, hogy TI hogy vélekedtek erről a kérdésről?
2013. júl. 23. 15:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Jó, figyelj, nem tudom. Ezért érdekesek a körülmények, és hogy ki mennyit ad a másiknak egyéb téren, mennyire vagytok "egymáséi", vagy mennyire léhűtő a nő. 8 hónap nagyon soknak tűnik.
2013. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre vagyok kíváncsi és nem tanácsokat kérek, hanem egyéni véleményeket.
2013. júl. 23. 15:06
 6/19 anonim ***** válasza:

Csak nem a volt csajommal jöttél össze?!?!

Ha hajlandóságát sem mutatja, hogy dolgozni akar, nem tesz érte érdemben akkor ne tartsd el. Jó enni inni adj neki, de ne akarjon a pénzeden vásárolgatni, vagy akármit is venni.

Alapvető dolgok a többiért tegyen.

Ha viszont nem a volt nőm van nálad, akkor ha szereted értelemszerűen bármeddig amíg szüksége van rád, de azért nem árt munkát találnia, hogy ne menjen a kapcsolatotok rovására a dolog. Ebben egyébként segíthetsz is neki.

2013. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
semeddig
2013. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én párom 6 hónapig nem talált munkát, DE aktívan keresett közben pedig mindent elvégzett a háztartásban. Minden nap meleg kaja, tiszta lakás várt. Mivel én egész jól keresek, így akármeddig eltartottam volna. Persze ha látom h nem keres munkát és otthon sem csinál semmit csak mereszti a hátsóját és várja a csodát, akkor biztos szóltam volna neki h ez így nem lesz jó. Persze ki akkor sem dobtam volna mert nagyon szeretem, de vita tuti lett volna
2013. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És te honnan tudtad, hogy keres? :D
2013. júl. 23. 15:33
 10/19 anonim ***** válasza:
Onnan tudtam h mondta h itt volt meg ott volt állás interjún meg a gépen is mindig állás hirdetéseket nézett, meg újságokban is keresett. Ha valahol ki volt rakva hogy felvétel van akkor adta be az önéletrajzát egyből. Sokszor ha ráértem én is elkísértem uh láttam is.
2013. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!