Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyi ideig tartanátok el a barátnőtöket, ha együtt laktok?

Figyelt kérdés
8 hónapja nincs munkája a barátnőmnek, és még soha nem is dolgozott. Év elején költözött hozzám, hogy a munkám miatt együtt tudjunk lenni többet, de azóta ő még nem dolgozott.
2013. júl. 23. 14:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Aki azt írja, hogy semeddig. Az nála azt jelenti, hogy kirúgják a munkahelyéről és ő is szakít vele? Szép ember lehet az ilyen. :)
2013. júl. 23. 15:38
 12/19 anonim ***** válasza:
a te barátnőd mit csinál otthon?
2013. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Főz, takarít, meg egész nap netezik.
2013. júl. 23. 15:41
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

hát az elég gáz, ha egésznap netezik :( nem is akart dolgozni?

-amúgy nőként írom, hogy ez gáz, szerintem kicsit elkényeztetted-

2013. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem keres munkát, nyilván nem is fog kapni munkát és mindig munkanélküli lesz ám.... Ez itt a gond.
2013. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Elvileg akar, mert emiatt nem ment mesterképzésre. Csak nem tudom, hogy itt Bp-n ennyire nehéz-e munkát találni, ha nekem 1 hónapon belül.
2013. júl. 23. 15:47
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát ha nem keres, akkor nehéz.
2013. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha keres akkor is nehéz.
2013. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 moosenstein ***** válasza:

En ugy masfel evig tartottam, bar akkor mar a felesegem volt.

Mi ugy voltunk vele, hogy akkor vegzett az egyetemmel s nem is igazan akartam, hogy valami gyarba menjen harom valtasozni, inkabb keressen a vegzetsegehez illot. Elvegre nem azert tanult, hogy minnel hamarabb kapjon minimanbert, hanem azert kulturalt helyen dolgozhasson neki fekvo allasban (mar a tapasztalat miatt is, ami sok helyen nagyon szamit!). Aztan talalt is.

Vegul is akarmeddig elviseltem volna, hogy otthon van. Eleg jol kerestem s otthon mindig minden pucban volt. Tobb kedve volt temazni is XD -jo kis idoszak volt :)

2013. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!