Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami baj van velem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem, nem tudok kialakítani és talán nem is akarok párkapcsolatot?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 20 éves lány vagyok nem volt még komoly kapcsolatom sőt szinte nem is volt. Valahogy jól érzem magam így egyedül meg szabadon, de sokszor szeretnék egy normális fiút magam mellé, de amikor adott lenne a lehetőség meghátrálok, nem vagyok még kész rá? de hát már lassan 21 évesen illene..:S Zavar a dolog nagyon de viszont nagyon jól érzem magam csak itt a nyomás rajtam, lehet a szüleim is hülyének néznek emiatt csak nem akarják mondani?:D Van még így valaki rajtam kívül?:D

2013. júl. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"de sokszor szeretnék egy normális fiút magam mellé, de amikor adott lenne a lehetőség meghátrálok, nem vagyok még kész rá?"


Adott egy normális fiú? Na ez a baj, nem egy adott normális fiúval kell összejönni, jó is hogy nem teszed. Majd ha valakibe bele szeretsz azzal jöjj össze....

2013. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat hallanám... leszámítva, hogy kicsit idősebb vagyok, és volt ugyan egy hosszabb kapcsolatom, de egyedül jobban érzem magam. (Igen, mondhatjátok, hogy akkor nem voltam igazán szerelmes, biztosan így is van.)

Használható tanáccsal sajnos nem tudok szolgálni, nekem is javasoltak mindenfélét, de úgy tűnik, semmi sem válik be igazán. Azért abban bízom, hogy ha egyszer tényleg megszeretek valakit, akkor fordul egyet a világ, és képes leszek másképpen látni a dolgokat. :)

2013. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem arról van szó, hogy a tapasztalatlanságod miatt megijedsz a helyzettől :)


23N

2013. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem normális nálam is vannak ilyen időszakok
2013. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami hasonló problémával küszködök én is. De én viszont nagyon szeretnék már egy barátnőt,csak az élet nem úgy osztotta a lapokat ahogy szerettem volna. Nálam pl ilyen hullámvölgyek vannak. Néha teljesen elszomorodok ha meg látok egy szerelmes párt az utcán és olyankor teljesen megváltozik a hangulatom,kb lesz*rom az egész világot. Aztán következő nap már semmi bajom és ez az állapot tart kb 1 hónapig. Utána megint jön egy hullámvölgy és megint kezdődik elöről. 19/F
2013. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!